PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 626
ocen
7,1 10 1 76626
6,8 21
ocen krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Syn

ocenił(a) film na 6

Lubię dzieci (bez dziwnych skojarzeń proszę), ale jak ja miałem chęć przyp..... temu chłopakowi. No dawno takiego płaczka nie widziałem i nie słyszałem. Ktoś miał podobne odczucia?

Thorgal1982

Rola napisana jak dla 5 latka (chodzenie z misiem, ojciec biega z nim na rękach, bardzo naiwny), a chłopak ma z 12 lat - pewnie dlatego tak jego postać irytuje.

ocenił(a) film na 6
Gaja99

Może i tak jest. Naprawdę rzadko się irytuję na filmach czy serialach, (naprawdę rzadko - no chyba, że Adam Sandler albo Channing Tatum grają), ale tu to było przegięcie.

Thorgal1982

Taka widocznie miała być ta postać w założeniu twórców. Kodi to bardzo utalentowany młody aktor, wróżę mu sporą karierę. Jeśli ktoś jest zainteresowany jego osobą, to polecam film "Romulus, my father". Był młodszy, a nie ma porównania.

ocenił(a) film na 7
Thorgal1982

Synuś mała pipa, mimo tego, że był wychowany w tak trudnych warunkach - psuje urok tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Morus_filmweb

Przez to,że był wychowany w takim świecie zachowywał się w taki sposób. Twórcy chcieli pokazać jak sytuacja wpływa na psychikę dziecka. Jak inaczej miałby się zachowywać oglądając dzień przy dniu szczątki pożartych żywcem ludzi, samemu głodując i nie mając pewności czy dożyje jutra. Bał się wszystkiego bo wszystko było niebezpieczne. Żłonierze z PTSD też potrafią się zachowywać jak małe dzieci w kryzysowych sytuacjach a tu mamy dosłownie dziecko.

ocenił(a) film na 7
Thorgal1982

ty nienawidzisz dzieci. lepiej ich nie posiadaj, bo będą miały straszne dzieciństwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones