PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

chyba tylko na oglądanie po ciemku, albo musze w rolety sie zaopatrzyc kiedys

ocenił(a) film na 4
spice1

kiszka ten film nie powinno byc w gatunku thriller bo przynudzal niesamowicie, 4/10 ujdzie ale nic szczegolnego

spice1

Dałem 8 by zawyżyć średnią, która w moim mniemaniu jest troszeczkę zbyt niska. Film jako tako był ciekawy, uwielbiam tą tematykę; post apokaliptyczna wizja ziemi i ludzi, coś wspaniałego.

Co do zdjęć, efektów i samych widoków zgadzam się, że można było lepiej to wszystko wykonać, zespolić. Kilka schematów nader często się powtarzało, ale to mały minusik. Gra aktorska stoi na wysokim poziomie, wynaturzenie ludzi ukazane rewelacyjnie (ukryci ludzie, przechowywani na żer ! ).

Brakuje jednak tego czegoś. Nie potrafię wyjaśnić czego :) Z jednej strony brak charakterystycznej muzyki potęguję uczucie osamotnienia i rozpaczy, ale z drugiej strony brak soundtrack`u na poziomie jest czymś niewybaczalnym i psującym końcowe wrażenie. Tak chyba jest i teraz. MUZYKA !! ;(

ocenił(a) film na 4
alFayed

Mi tam sie bardziej podoba postapokaliptyczna wizja swiata zombie okraszona wartką akcją i prawdziwym thrillerem przedstawiona w serialu Walking Dead. :P

nie ma co porownywac serialu do filmu, ale widocznie mam inna wizję kina które lubię. Ten film ma męczący ze tak powiem (dla mnie) klimat. Nie ma funu go oglądając, akcja jest powolna i muląca, co potęgują ponure zdjęcia. Jezeli stwierdzibym ze filmowi czegos brakuje, to napewno nie wystawilbym 8, mysle ze taka jaka jest ocena jest prawidlowa. 7 i ani centa więcej ani mniej

ocenił(a) film na 9
spice1

I Seagala nie było....

ocenił(a) film na 4
bombacy

i stalona

ocenił(a) film na 7
spice1

i Tuska

ocenił(a) film na 4
bzykus100

i babki kiepskiej

ocenił(a) film na 9
spice1

i lorda vadera

Movie_Crash_Man

I waszej inteligencji ;]

ocenił(a) film na 9
alFayed

i twojej starej

Movie_Crash_Man

Konkretny podjazd, chwieję się na nogach, cóż za uderzenie, jestem pod wrażeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones