PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 653
oceny
7,1 10 1 76653
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

slaby i bezsensu film, a koniec to wogule porazka szkoda czasu

zurob

Nie mogę się z Tobą zgodzić. To jest jeden z najlepszych filmów postapokaliptycznych, jakie widziałem. Podobało mi się w nim to, że główny bohater nie biegał obładowany bronią i nie rozwalał dziesiątek wrogów niczym Rambo. Droga pod tym względem miała być, chyba jak najbardziej realistyczna co zdecydowanie daje ogromnego plusa. Mam nadzieję, że niedługo powstanie jakiś film podobny do "Drogi", na kontynuację chyba nie ma co liczyć.

ocenił(a) film na 9
zurob

Przykro mi, ale słaby i bez sensu jest sposób w jaki napisałeś ten post. Niechlujstwo i ilość błędów jest przerażąjąca.

pawimor

nie bądz taki mądry co to jest szkoła i język polski daj se spokój i wyluzuj film mi sie nie podobał i juz a twoje zdanie jest tu mało wazne

ocenił(a) film na 9
zurob

Dokładnie, staram się już nie wypowiadać na forach internetowych. Pełno na nich prostaków Twojego pokroju. Nie masz nic merytorycznego do zaoferowania. Tylko kaleczysz polski język, a Twoją jedyną odpowiedzią na krytykę jest agresja. Ignorant i mądrala ukrywający się za IP.

pawimor

ha ha no szkoda słów ;bez komentarza bo nie warto

ocenił(a) film na 7
zurob

skacam sie wogule poraszka

ocenił(a) film na 10
zurob

To jest bardzo dobre kino ! Dla ambitnych , wymagających i myślących widzów .
Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

ocenił(a) film na 10
zurob

"W ogóle" Przygłupie :D Patrząc na twoją ortografie to już wiem dlaczego dla ciebie to słaby film :) Obejrzyj sobie "Popek za życia" to jest film na twoim poziomie albo obejrzyj "Głupi i Głupszy" popatrz w lustro i pomyśl kogo oni ci przypominają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones