PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

mieliśmy już dość pier.. w stylu jade limuzyną wszystko wybucha, a na końcu i tak popłyniemy statkiem bo najszybciej zbudowali go chińczycy a wszystko spowodowane rokiem 2012, lub poszukujemy magicznej księgi bo ona daję władzę, ja jej bronię przed złymi a przy tym zabijam na raz piętnastu kolesi (book of eli) czy inne tego typu, nareszcie kawał dobego kina, nad którym nie przechodzi się obojętnię, po którym po wyjściu z kina pamięta się jeszcze fabułę

ocenił(a) film na 8
szeli80

To ja Ci powiem ze Book of Eli, a raczej the Road jest jakby tym samym filmem tylko ukazanym z innej perspektywy-innej osoby. Jak dla mnie szystko miedzy filmami sie ze soba zgadza. W BoE widzimy czlowieka chroniacego (jego zdaniem) najwazniejszej rzeczy-czyli bibli, a w drugiej czlowieka ktorego jedynym powodem dla zycia jest ochrona wlasnego dziecka. Dla mnie te filmy pasuja ja dlon do rekawiczki. Apokalipsa, brak jedzenia, degeneracja ludzkosci, kanibalizm, koczownictwo. Mimo iz nie jestem fanem zadnej postaci Boga, to trzeba przyznac ze biblia moze stanowic potezna bron, dla pokolenia post apokaliptycznego ktore nie ma pojecia o bogu. No ale to taka dygresja ;] Film swietny.

ocenił(a) film na 8
Ochrzczony

O Koranie, Torze i Star Wars zapomniałeś. Marksizm też można do tego dorzucić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones