PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874138}

Drogi Evanie Hansenie

Dear Evan Hansen
6,5 1 481
ocen
6,5 10 1 1481
4,7 3
oceny krytyków
Drogi Evanie Hansenie
powrót do forum filmu Drogi Evanie Hansenie

Data premiery

ocenił(a) film na 9

Filmweb jest w formie. Nie dość, że nie dali żadnego newsa o zmianie daty premiery to zmienili ją tylko w jednym miejscu, a po prawo nadal wyświetla się, że film będzie w kinach za kilka dni.
Człowiek już się szykuje na premierę, a dopiero od kina się dowiaduje, że premiera przełożona. Jak jakaś gwiazda powie coś głupiego to zaraz masę newsów na filmweb, a jak dzieje się coś tak ważnego to oczywiście żadnego newsa.
Chociaż tu też trochę dystrybutor zaniedbał, bo zamiast wysłać wszędzie informacje o przesunięciu to chyba zrobił to po cichu. co najgorsze jak się wpisze Dear Evan Hensen premiera to google nadal wyświetla strony z wrześniową datą.

ocenił(a) film na 7
MistrzSeller

Jakoś na końcu sierpnia/na początku września na stronie dystrybutora była data premiery na 26.11 (filmweb trochę był zacofany i nie ogarnął). Niestety, weszłam dzisiaj ponownie na stronę dystrybutora i film już zniknął z kalendarza premier. :(

ocenił(a) film na 9
MrsSalvatore

Ale ogólnie to jest słabe, bo jak ktoś nie będzie szukał godzinami wszędzie to nawet nie będzie wiedział

ocenił(a) film na 7
MistrzSeller

Wiem, ja się tej informacji naszukałam, bo na 90% stronach była premiera wrześniowa... Nawet na filmwebie czy imdb...

ocenił(a) film na 9
MistrzSeller

A teraz jeszcze się okazało, że premiery w ogóle nie będzie

MistrzSeller

Od dzis na ekino

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Ale my tu mówimy o prawdziwej premierze czyli takiej w legalnej dystrybucji

MistrzSeller

Tam jest ten film w premium wiec co to nie nielegalnego?

ocenił(a) film na 9
maciekb80

To nie jest legalny serwis przecież

MistrzSeller

To dziwne, bo hula jak tralala

ocenił(a) film na 9
maciekb80

No, ale nie jest to legalna dystrybucja

MistrzSeller

Idź im to powiedz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones