PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873371}
3,3 5 746
ocen
3,3 10 1 5746
3,0 15
ocen krytyków
Druga połowa
powrót do forum filmu Druga połowa

https://www.youtube.com/watch?v=QzHFUAeZkNo w linku, o was zakupieni komentatorzy na koncu filmu, ja się uśmiałem :)

RezZer

Oglądam właśnie :)

WielkiSzu

Tak, pisz sam ze sobą i reklamuj swój filmik. To jest dopiero żenada. Wyj...ny zostałeś z Weszło to ciśniesz po filmie żeby się zemścić na Polu i innych dziennikarzach sportowych. Zrób lepszy film jak jesteś taki kozak miecio

golleadorr

zrobił lepszy, na przykład ten w linku, lepiej się na nim bawiłem niż na druga połowa xD

RezZer

bingo xD

golleadorr

Stanowski juz dawno wyjasnil sytuacje miecia z weszlo.Dziecko mu sie urodzilo i nie zamierzal ryzykowac covid tak wiec narazie sie "wylaczyl" tak wiec zluzuj majtki synku

ocenił(a) film na 1
hatti69

No proszę panie golleadorr i jest wszystko wyjaśnione. Zupełnie niepotrzebne były te emocje.

RezZer

Oglądałam, co się uśmiałam to moje :)

Może polskim komediom lepiej wyszłaby ekranizacja... jakiejś recenzji polskiej komedii? :p

Na pewno byłoby śmieszniej xp

Rejka

do komedii trzeba mieć poczucie humoru, jak twórcy nie mają to nie ważne co - nie będzie śmieszne :P

RezZer

Panie Miecio - zarzucasz pan fejkowe profile, a ten profil to czyj...? Nie rób sobie reklamy i nie hejtuj tego filmu tylko dlatego, żeby się zemścić za to, że zostałeś wyrzucony z Weszło i mścisz się na środowisku piłkarskim!
Jakbyś dostał kasę, to pewnie byś en film chwalił, ale zostałeś pominięty to wielka krytyka. Poza tym krytykiem i znawcą kina też jesteś średnim więc wiesz... uczciwości by się trochę przydało.

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Przestań już spamować te swoje kosmiczne teorie spiskowe :P

Askortt

A co tu spiskowego? Zwykła prawda mieciu, nie przełączaj się już na te swoje multikonta, pisz z jednego

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Mam tu konto od 9 września 2009, więc co ty do mnie w ogóle wygadujesz?!

Chyba masz paranoję albo urojenia, tacy uwielbiają teorie spiskowe, że ich jacyś mściwi ludzie prześladują. Zamiast je tu wypisywać lepiej idź sobie nakup dużo folii.

Askortt

To nie teorie spiskowe, tylko jak widzę konto zachwalające czyjś vlog to znając realia wirtualnego świata i metody promocji wysnuwam wnioski, zwłaszcza, że mniej więcej w 2009 "mistrz" miecio zaczął się udzielać, a przez 12 lat to za dużo filmów nie oceniłeś, ale akurat tutaj nagle się znalazłeś promując nowego vloga... może się to wydać podejrzane czy nie?

golleadorr

Lepiej zdejmij tę foliową czapeczkę. Mietczyński ma wystarczająco wyświetleń i zarabia na działalność pozayoutube'owej, że naprawdę myślisz, że musiałby się uciekać do zakładania fejkowego konta na filmwebie, żeby reklamować swoje wideo pod jakąś przypadkową dyskusją, którą zobaczy może 10 osób max? xd

golleadorr

ja nie wiem co to Weszło, ale ty wyjdź

ocenił(a) film na 3
RezZer

Mietczynski to akurat debil i człowiek ktory zwariował

Undermine

No dokładnie. W życiu nie zrobił NIC jedynie lansuje się na robocie innych. Nie zapłacili mu to hejtuje. Dostałby role albo parę złotych i by pial z zachwytu...

golleadorr

myślę, że kosi więcej kasy miesięcznie niż ty w rok ale widzę trolli nie brakuje :P

RezZer

a tyle kosisz? nie wiem na czym, na szantażowaniu filmowców? no, to się nie dziwię. ja mam dobrą pracę akurat, ale uczciwą. Ja nikomu w kieszeń nie zaglądam i jak ktoś ma więcej to mi nie przeszkadza, ale jeżeli pasożytuje na innych to już mi to zaczyna przeszkadzać i poza tym myślę, że za dużo nie kosi(sz) bo wyglądem to bliżej do kloszarda niż człowieka sukcesu

golleadorr

nieciężko jest kosić więcej od kogoś kto zarabia na pisaniu komentarzy tak jak ty

RezZer

do sadu mogę cię podać za zniesławienie, chyba, ze masz na to dowody
poza tym "geniuszu" ja nie pisałem że to dobry film - naucz się najpierw czytania ze zrozumieniem
ja napisałem, że wg mnie masochista (czyli pewnie ty) atakuje film bo go olali

golleadorr

napisałeś, że ja to masochista, napisałeś też "W życiu nie zrobił NIC jedynie lansuje się na robocie innych". Napisałeś też "bo wyglądem to bliżej do kloszarda niż człowieka sukcesu" ty coś gadasz o zniesławieniu?

golleadorr

"bo nie wierzę, żeby w Polsce byŁo milion gamoni" zniesławiasz też milion osób, bardzo nieładnie

ocenił(a) film na 1
golleadorr

A ty koleś tak na prawdę po cholerę tu jesteś? W życiu nie oceniłęś tu żadnego filmu czyli , albo jesteś trollem który tylko lubi kłócić się w internecie, albo to jest twoje fejkowe konto do trollowania w necie a na tym drugim się nie wypowiadasz bo ci wstyd. Tak czy inaczej jesteś kolejnym głupkiem jakich w internecie pełno. A co do filmu to ja go widziałem (bo z zasady nie oceniam puki nie obejrzę) i powiem tyle że jest to najgłupszy i najbardziej pozbawiony sensu"film" jaki widziałem od dawna. Tak że jeśli tobie naprawdę się to podobało to szczerze zazdroszczę bo najwyraźniej każdy gniot będzie dla ciebie świetną rozrywką. Chociaż nie chcę mi się wierzyć że go widziałeś i że jednak bardziej chciałeś jakąś gównoburze rozpętać.

tomsonoza

ja nikogo nie trolluje, przez półtora roku oceniłem ok 250 filmów wiec zanim coś napiszesz to może najpierw otwórz gały, poza tym ja piszę prawdę, z nikim się nie kłócę, a jak komuś ta prawda się nie podoba to nie moja wina, tylko śmiać mi się chce z naiwniaków, którzy patrzą jak w obrazek na takiego dzbanka jak "mistrz" miecio, co pojęcie o filmie ma takie, jak przeciętny 15 latek

ocenił(a) film na 1
Undermine

Napisał a potem dał temu filmidłu 9

ocenił(a) film na 3
Askortt

Bo był okej, a ogladalem nie majac zadnych oczekiwan. Cameo pilkarskie na plus, Pazura na plus. Poza tym jak masowo sie na niego rzucaja debile od mietczynskiego to moge dac to 9 zamiast np 6-7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones