PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5216}

Druga prawda

Reversal of Fortune
7,1 3 404
oceny
7,1 10 1 3404
7,0 4
oceny krytyków
Druga prawda
powrót do forum filmu Druga prawda

witam....czy ma ktos ten film z lektorem lub posiada do niego polskie napisy??

aniablizniaczka

Mam ten film z lektorem jak jeszcze go nie obejrzałaś...., napisy też posiadam.

jasio88thc

Też można prosić (tylko napisy)?
Dzięki!

fozzie_b

Mordo mam tylko teraz ten film z lektorem, mogę Ci podesłać link albo wysłać jakoś na upload.....

jasio88thc

Dzięki za link do uploadu

fozzie_b

W sensie: "z góry dzięki" :-)

ocenił(a) film na 10
jasio88thc

Od pewneg czasu poszukuję napisów do tego filmu (jednak wersja z lektorem również mnie satysfakcjonuje) - czy mógłbyś dać mi namiary na jedno lub drugie?

jasio88thc

Podesłałbyś mi, proszę, napisy do filmu?:)

użytkownik usunięty
aniablizniaczka

Za miesiąc na CBS Europa będzie. Miałem do nich pisać w tej sprawie. Chyba odgadli moje myśli ;-).

może mi ktoś podesłać linka z filmem z lektorem do upload?

mrcrowleyyy

dzisiaj leci i jutro na mgm być może będę nagrywał

ocenił(a) film na 9
mrcrowleyyy

jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam go wraz z lektorem. Dajcie znać na priv to podam link.

glam_girl

@
glam_girl możesz wkleić link tutaj ? próbuję już 5 raz Ci wysłać wiadomość i chyba jest jakiś błąd

ocenił(a) film na 9
mrcrowleyyy

mrcrowleyyy tutaj właśnie też nie mogę wkleić linku bo zaraz wyskakuje, że to niezgodne z regulaminem. To jest mój mail: domi_praca(małpa)o2 . pl wyślij mi wiadomość. Jestem szczerze zdziwiona, że tutaj w ogóle nie można wysłać wiadomości prywatnej bo też już próbowałam, ale myślałam, że to coś z moim kompem jest nie tak.
W ogóle proponuję, żeby każdy, kto jest zainteresowany tym filmem po prostu do mnie napisał i będzie po problemie.

ocenił(a) film na 9
glam_girl

musiałam trochę zmienić pisownię mojego maila bo okazuje się, że podawanie maila na forum również jest chyba niezgodne z regulaminem serwisu. Tak więc "małpa" każdy wie jak się pisze i po o2 bez spacji, reszta bez zmian.

glam_girl

@glam_girl wysłałam maila ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones