PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542491}
6,6 174
oceny
6,6 10 1 174
Druga strona plakatu
powrót do forum filmu Druga strona plakatu

dlaczego dałeś(-aś) jedynie 2? Mnie film osobiście bardzo się podobał, ale może masz jakieś argumenty, które mnie przekonają. Proszę o wyjaśnienie:)

mojapoczta000

Oceniał przede mną, może nie widział/a wszystkiego. Sam dałem 9/10, świetny dokument, mało jest filmów o takiej tematyce.
I widzę że nie tylko ja oglądam TVP1 drugiego maja o 12 w południe:)

ocenił(a) film na 8
erystic

hehe, dokładnie :D

ocenił(a) film na 4
mojapoczta000

również zasiadłam przed tv drugiego maja. według mnie w całym filmie były może trzy interesujące zdania. film oczywiście objął w skrócie zjawisko jakim była polska szkoła plakatu, dla kogoś kto nigdy o tym nie słyszał na pewno jest to jakieś kompendium wiedzy. ale całość zrobiona bardzo mało dynamicznie. moim zdaniem zupełnie niepotrzebny tak częsty kadr na panią "rozmawiająca" z artystami, zwłaszcza że nic nie mówi. ale dobrze że film w ogóle powstał.

end_on_me

to jest trik montażowy, w trakcie takiego kadru zostaje ucięta wypowiedź mówiącego; niestety często takie triki wyglądają po prostu śmiesznie

mojapoczta000

na nieszczęście dużo jest krytyków, którzy nie mają żadnych argumentów także jeżeli nawet by odpisał to myślę, że ciężko by było o merytoryczną dyskusję ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones