PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493963}

Drzwi

Die Tür
6,7 3 920
ocen
6,7 10 1 3920
Drzwi
powrót do forum filmu Drzwi

Tylko mi się wydaje czy w tym filmie Mads ma podmieniony głos, mówi za niego ktoś inny? Jeśli tak to czy widzieliście gdzieś wersję z głosem Madsa?

ocenił(a) film na 4
justyna522

Zdubbingowali Madsa, choć wg osób, które widziały film i niemiecki jest ich pierwszym językiem, było to zbędne. Jak dotąd nikt nie podzielił się dobrym ripem z DVD z głosem Madsa :/

ocenił(a) film na 9
orbitka90

No właśnie, mnie osobiście strasznie razi wersja z dubbingiem. Ale jak nie ma innej, pozostaje taka :/

justyna522


Wersji z głosem Madsa po prostu nie ma. Niemcy nawet swoje własne filmy dubbingują, niszczenie oryginalnego dźwięku w filmie to chora religia tego kraju.

ocenił(a) film na 4
Jake_Boe

Wersja z głosem Madsa jest, ale tylko na DVD i Blu-ray z Niemiec, pytałam o to kilka osób. Wiem, że offtopuję, ale nie tylko w Niemczech to się dzieje, dubbingują w Hiszpanii, Francji, w Polsce dubbing filmów aktorskich też staje się coraz bardziej powszechny :/

ocenił(a) film na 7
orbitka90

No to teraz mnie trochę zniechęciliście. :p

ocenił(a) film na 4
o_t

Dubbingiem? Z perspektywy czasu to najmniejszy problem filmu ;)

ocenił(a) film na 7
justyna522

Fakt, wolałabym niemiecką wersję z angielskimi napisami. Angielski dubbing mnie poraził. Przecież Mads zna język, mógł się sam zdubbingować, wtedy nie miałabym takiego problemu. Teraz nie da się tego oglądać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones