PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683941}

Duże złe wilki

Big Bad Wolves
6,8 12 731
ocen
6,8 10 1 12731
6,5 15
ocen krytyków
Duże złe wilki
powrót do forum filmu Duże złe wilki

dlaczego?

ocenił(a) film na 8

dlaczego ten policjant nie zadzwonił z telefonu dziadka, tylko najpierw uciekał później wracał, no
gdzie on chciał rowerem dojechac, film dobry ale ta postać policjanta trochę obniżyła jego wartość

ocenił(a) film na 9
tomcio_tomcio

Właśnie. I po co dziadek piekł tort z środkiem usypiającym skoro wcześniej umówili się razem z policjantem, że pominą gwałcenie w torturach. Jaki w ogóle miałoby sens podawanie środka usypiającego temu pedofilowi skoro oprawca chciał aby cierpiał. Ta scena powstała chyba tylko dlatego, że reżyser miał fajny pomysł ze sceną pieczenia, która doskonale podkręca klimat. I do tego ta sielankowa melodyjka. Sam jednak pomysł z tortem jest przy tej fabule dość nieracjonalny. Chyba, że ktoś ma wyjaśnienie na ten tort bo ja chyba jestem na to za głupi.

ocenił(a) film na 5
barylak_2

To nie "dziadek" upiekł tort a jego syn.

ocenił(a) film na 8
tomcio_tomcio

coż, wszystko po to żeby była część 2....

ocenił(a) film na 5
tomcio_tomcio

Postać policjanta wyjątkowa głupia. Np. po jaką cholerę trzymał w ustach knebel jak mógł go swobodnie wyjąć; kiedy był skuty kajdankami trzymał je wysoko a później swobodnie opuścił je; nie zabrał broni dziadka i telefonu, kiedy ten leżał nafaszerowany tortem; ogólnie to dupa wołowa był, a nie policjant.

Nothem

To samo mi się rzuciło w oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones