PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532749}
6,2 237
ocen
6,2 10 1 237

Du Suay Doo
powrót do forum filmu Du Suay Doo

Jako rzecze temat...sceny walk wprost bajeczne, świetne scenografie, no i ta kapitalnie dopasowana muzyka...Fabuła wygląda na ciekawą, niestety nie znam tajlandzkiego ;)

ocenił(a) film na 8
jamadar

Przychylam sie do wypowiedzi kolegi. Sceny walki naprawdę wyśmienite. Oceniam filmik na 8/10

ocenił(a) film na 10
jamadar

dzis mialem przyjemnosc ogladac, niestety obecne napisy pl byly bardzo marne, chyba z tranlatora, naszczescie sa juz napisy eng wiec jakos dalo rade obejzec. Sceny walki sa bardzo oryginalne, swietny film, jak beda solidne napisy pl to obejze po raz drugi

ocenił(a) film na 10
Pijany_Mistrz

aha i raczej nie nalezy do tego filmu podpinac gatunku romans. ten film to czysta akcja :D

jamadar

Popieram film jest bardzo dobry, miałem przyjemność oglądać go wczoraj i bardzo miło się zaskoczyłem. Sceny walk są znakomite, piękne krajobrazy i świetna akcja. Co do gatunku "Romans" to akurat chyba słusznie został podpięty do tego filmu. Absolutnie polecam 8/10

ocenił(a) film na 8
Lukas_04

dobr film zwlaszcza ostatnie 30 minut ze swietnymi walkami.Ale jednak to nie Ong-Bak

ocenił(a) film na 3
zychu93

3/10 taka jest moja ocena.
Bzdurne, nierealistyczne sceny walk, całkowita fikcja, coś jak Przyczajony tygrys, ukryty smok.
Film tylko dla ludzi lubiących walki typowo Chińskie, czyli łażenie po drzewach, skakanie na wysokość 4 metrów itp. itd.
Dnoooooo

ocenił(a) film na 8
baraqs

no to przezuc sie na filmy z Van Dammem....

ocenił(a) film na 8
baraqs

Ja też nie lubię filmów, w których bohaterowie "latają" podczas walk, ale ten mi się podobał. Nie było jeszcze tak lotne jak w "Hero". :P
Rzeczywiście można pod względem choreografii porównać do Ong-Bak(w końcu oba filmy spod ręki Pinkaev'a).

ocenił(a) film na 6
jamadar

"sceny walk wprost bajeczne"
Taa, dawno takiej bajki nie widziałem. Niestety sceny walk mnie nie przekonują, były czasami wręcz komiczne. Scenografia i muzyka ok. 6/10

ocenił(a) film na 9
jamadar

zamiast romans to bardziej dramat, motyw porywanych dziewczyn, utraty miłości no i końcowa faza filmu, bardziej mi podchodzi właśnie pod gatunek dramatu. Poza tym czego się czepiacie łażenia po ścianach itp. ? przecież zastosowano w filmie także elementy parkour - dodatkowo ataki z wyskoku nie były aż tak bardzo przesadzone, ja osobiście wyłapałem może 3-4 momenty gdzie faktycznie liny dopomogły w ciosie, ale ogólnie nie było "latania".

ocenił(a) film na 3
klosekorochii

Slaby film. Ong Bak przedstawia inna sztuke walki.
Film zrobiony zbyt bajecznie jak dla mnie, nic mnie w nim nie "porwalo"

ocenił(a) film na 9
tadek89

logiczne - Ong Bak przedstawia typowe Muay Thai a w Raging Phoenix mamy mieszankę wszystkiego, jest TaekwonDo, capoeira, drunekn master, typowe karate no i jak to skomentowali twórcy - taniec. Dziwne żeby pod tym względem porównywać film z Ong Bak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones