PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532749}
6,2 237
ocen
6,2 10 1 237

Du Suay Doo
powrót do forum filmu Du Suay Doo

Film ma dwa oblicza - idiotyczna fabule i kiepska realizacje (aktorstwa nie bede ocenial bo go nie bylo) i drugie, o wiele ciekawsze sceny walk zrobione naprawde ciekawie. Nie chodzi o poetyckosci chinskich Hero czy Przyczajonego tygrysa badz z drugiej strony hollywodzkie produkcje z Chanem i innymi....tutaj byla po prostu swiezosc, prawdziwa swiezosc ogladania calkiem fajnych scen, dynamicznych, nietypowych, pelnych gimnastyki, tanca ... po prostu czegos takiego jeszcze nie widzialem. To mi sie podobalo. Reszta.... lepiej zapomniec. Krotko mowiac, widowiskowy film ale bez zadnych emocji.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Film mnie naprawdę zaskoczył. Nie zgadzam się z tym, że ma idiotyczną fabułę i kiepską realizację. Aktorzy, jak dla mnie, odstawili kawał dobrej roboty. Sceny walki rewelacyjne i nieźle się przy nich ubawiłam. Ścieżka dźwiękowa? Mrahh.;; Young Wai jeszcze przez kilka dni nie wychodziło z mojej głowy.
Trochę mnie zakończenie filmu rozczarowało, bo nie wiedziałam, że będzie aż takie smutne. Łudziłam się, że mimo wszystko uda im się zostać razem... No ale, nie można mieć wszystkiego ;)
Największy plus daję za to, że to był jedyny tajski (chiński) film, który mogłam obejrzeć z napisami, a nie z lektorem, bo nie mogę się przekonać do tego języka ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones