PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859295}

Dual

5,8 1 647
ocen
5,8 10 1 1647
Dual
powrót do forum filmu Dual

Hahahaha - ale odjechany klimat,uwielbiam takie kino.Jest w tym filmie fajny lekko futurystyczny klimacik,jest momentami absurdalny czarny humor,jest rewelacyjny motyw z tymi pojedynkami i jest moja ulubiona Karen w głównej roli.Dodatkowy plusik za świetne zakończenie.Polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

No to żeś teraz Kleju przywalił zakrętką od tubki w kałamarz!
Jakie fajne zakończenie?
Dooglądałem do samego końca napisów i tylko krzaki rosły w lesie i nic więcej nie było!
Jedno Cię tylko usprawiedliwia w tej ocenie:
Truskawka...
Ty w tej swojej pogiętej i powyciskanej tubce wiesz co mam na myśli, a reszta niech się zastanawia... :)
Ale film jest doskonały!
I mocno przerażający, bo prawdopodobny...

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

Chodziło mi nie tyle o samą ostatnią scenę,ale ogólnie o końcówkę,jak ją ten klon zrobił na szaro i jeszcze ta zaj.....sta scena jak wjeżdża na rondo tym rozwalonym autem - hahahaha.

ocenił(a) film na 7
kleju30

To nie było śmieszne, tylko przerażające...
I możliwe tylko w tej zgniłej Ameryce!
U nas jakby wyjechała takim autem na ulicę, to już by ją dawno milicja złapała i koniec cwaniakowania! ;)))))

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Murem za Ameryką.

ocenił(a) film na 7
soulfly777kris

Cosik mi się widzi, że jakoś cię teraz nie lubię...
Rozwiń wątek, to może zmienię zdanie? ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Ty ją widzisz zgniłą a ja odwrotnie co nie oznacza że mam ją za wzór.
Czyli jeśli mnie nie lubisz to chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku.

ocenił(a) film na 7
soulfly777kris

Hehehe ;)))
To trochę źle mnie zrozumiałeś! ;)
Na Amerykę to się mówi "zgniła", bo taka była oficjalna narracja za tzw. "komuny", a ci co pamiętają te czasy do dziś się z tego śmieją ;)
Na dodatek my tu z kolegą Klejem lubimy oglądać takie amerykańskie filmy, gdzie nie pokazują tylko tych błyszczących wieżowców i managerów w drogich garniturach, a tych zwykłych Amerykanów i ich zwykłe życie.
A to jest zawsze zakurzone, trochę zapleśniałe i lekko śmierdzące...
Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś właściwy kontekst ;)

ocenił(a) film na 6
kleju30

Kiedyś klonowanie stanie się normą ze wszystkimi dziwnymi problemami.

ocenił(a) film na 7
soulfly777kris

Obyś był złym prorokiem!!!
Bo pewnie pierwsi sklonują się ci co są aktualnie "przy korycie" i będą mieć na to kasę!
Naszą kasę...
A po jakiego grzyba oni są nam znów potrzebni???

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Tu nie chodzi kto się sklonuje tylko po co.
Na początku będzie to raczej dla części zamiennych dla człowieka czyli serca, wątroby itd. dopiero potem cali ludzie.

ocenił(a) film na 7
soulfly777kris

Co nie zmienia faktu, że zaczną to robić ci co na to nie zasługują, a my ich nie potrzebujemy w nieskończoność...

ocenił(a) film na 7
kleju30

Dokładnie, świetny klimat i ten czarny humor, którego nie każdy jest zwolennikiem. Taki chwilami brytyjski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones