PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859295}

Dual

5,8 1 651
ocen
5,8 10 1 1651
Dual
powrót do forum filmu Dual

Oglądałam z córką . Klon jest leworęczny a Sara praworęczna - wywija nożem , gładzi się po brzuchu. To oczywiste- przeżyła Sara. Zreszta obrazek lasu jest nieprzypadkowy . Nie dałaby się otruć , skoro dobrze wiedziała , ze to jedna z metod. Wszystko perfekcyjnie zaplanowała , żeby pozbyć się klona. Zwłaszcza ze zależało jej na chłopaku / pod domem matki mówiła , ze będzie jaki on chce/.

ocenił(a) film na 7
Iwona_ola

jak dla mnie zakończenia mogą być dwa -Sara lub Klon.

Zmontowali to tak że może być i to i to.

Sara na końcu płacze- bo dowiedziała się że matka chciała ją zabić (zamówienie soczewek kolorowych).
Klon wjechał na rondo odwrotnie.
Sara-przedstawia się że jest oryginałem - bo jest.
Klon przedstawia się jako oryginał - bo podszywa sie pod Sarę.
Sara udaje że jest klonem i używa słów : Koło do skręcania w lewo i prawo.
Klon nie ma pojęcia jak nazywa się kierownica.
Klon otruła sarę, butelki są podpisane S i SD (chyba jako sara i sara duble, mega podejrzane).
Klon wcale nie otruł sary - pojawił sie u niej nawrót choroby -krew.
Klon ma mały plecak - Sara jest tym zaskoczona -wiec nie planuje długiej ucieczki.
Sara po utruciu mogła zabić Klona.
Sara na końcu nie odbiera telefonu do matki.
Klon był zmęczony matką - dlatego nie obiera telefonu.

ocenił(a) film na 6
Sir_Romano

O to to, są przesłanki za tym, że oryginał przeżył oraz że klon :D

Bliżej obstawiałem, że to klon otruł Sarę, jest oczywista scena podawania wody i nalegania, by na wszelki wypadek wypić więcej, a potem krew płynąca z ust oryginału - czyli to załatwiało sprawę, ale potem pojawia się motyw z brakiem umiejętności prowadzenia auta i rozpłakanie się po tekście o soczewkach. Hmmm. Jednak jakbym miał zdecydować się na jedno to jednak wg mnie klon przeżył.

Iwona_ola

Ale bzdura, przeżył klon, Sara została otruta leci jej krew z ust, poza tym nie umie prowadzić

ocenił(a) film na 8
Iwona_ola

Jedno jest pewne przezyla Sara, domyslcie sie dlaczego ! - bo i jedna i druga ma tak na imie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones