PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574}

Duch i Mrok

The Ghost and the Darkness
7,0 13 284
oceny
7,0 10 1 13284
Duch i Mrok
powrót do forum filmu Duch i Mrok

Zastanawiam się co za kretyn i pseudo znawca kina pisał ten tekst, pozbawiony jakiejkolwiek logiki... żenujący od początku aż do końca, i te wewnętrzne przemyslenia godne są pożałowania...

wyloguj się i nie wracaj!

ocenił(a) film na 9
eVeRlAsT

Zgadzam sie z przedmowca... Gdybysmym w ten sposob patrzyl na kazdy film, bylbym wiecznie niezadowolonym bucem.

ocenił(a) film na 3
MayorDomus

A ja się nie zgadzam. Z Wami. Nie z recenzentem. Fakt, może przesadził z końcowym osądem. W sumie w ogóle był zbyt surowy. Aczkolwiek jego zażuty są słuszne, choć według mnie, nie zaważają aż tak nad ogólnym wrażeniem po filmie. Zgadzam się natomiast z tym, że brakuje w filmie napięcia. Jak oni mogli tak spokojnie spać? Dlaczego nie wystawiali wart? Powód, dla którego odeszli wojownicy przyprowadzeni przez bohatera granego przez Douglasa, jest co najmniej marny. "To nie jest bezpieczne miejsce" (?!). Wydaje mi się, że kiedy widz wczuwa się w akcję filmu, zapomina, że siedzi w kinie, czy też w domu, to twórcy filmu, by mu to umożliwić, nie powinni pozwolić aby w filmie znajdowały się takie scenariuszowe uproszczenia. To jednak wybija z oddanie się opowiadanej historii, pozwala, by widz przypomniał sobie, że tu gdzieś jest kamera, a to tylko film i, przynajmniej mnie, rozprasza.

astrayheart

inny byl powod odejscia masajow, powiedzieli mu ze to nie lwy tylko demon i nie beda z nim walczyc

użytkownik usunięty
eVeRlAsT

mi się film podobał i wogule nie zgadzam się z recenzją. atak wogule ktoś wie czy go będą puszczać jeszcze

ocenił(a) film na 9
eVeRlAsT

genialna muzyka, świetni aktorzy, piękne plenery i historia też ciekawa. Nigdy nie wrzuciłbym tego filmu do jednego wora ze "Szczękami". Nie wiem skąd te negatywne opinie, bo film jest bardzo dobry, polecam.

ocenił(a) film na 10
eVeRlAsT

Mało ktoś to musiał zatwierdzić i w ten sposób mamy dwóch kretynów...
pierwszy to ten który wymyślił ten durny tytuł, a drugi to ten weryfikator co te wypociny zatwierdził.

ocenił(a) film na 8
tomucho77

film naprawdę trzyma poziom, ogólnie podobał mi się ten klimat ich3, vs 2 zabojcze lwy.
Film wywarł na mnie wielkie wrażenie gdy ogladalem go pare lat temu, zostalo do dzis ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones