PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574}

Duch i Mrok

The Ghost and the Darkness
7,0 13 274
oceny
7,0 10 1 13274
Duch i Mrok
powrót do forum filmu Duch i Mrok

Żeby oddać realizm wydarzeń z 1898 lwy nie powinny mieć grzyw. Trochę dziwne, że to opuścili. W moim odczuciu lew bez grzywy wyglądał by bardziej demonicznie niż z nią.

mvb88

Owszem naprawde lwy były bez grzywe, bo takie też zamieszkują tamtejsze okolice nad TSAWo.....ale ale

WYGLĄD TAKIEGO LWA NIE budzi takiej grozy i przerażenia( wyglądem przypomina lwicę),
wydaje mi sie więc że pokazane w filmie dwa olbrzymie samce rodem z serengetii sprawdziły sie tutaj zajebiście, budziły strach i groze i tak powinno być,film miał być straszny...

ocenił(a) film na 8
totall

Jakby się jeszcze uprzeć, to doczepić się można o to że drugi lew został zabity trzy tygodnie po pierwszym, a w dzień po pierwszym. ale kto by się tam czepiał. Film naprawdę fajny i ciekawy. 8/10

użytkownik usunięty
Zilla

najlepiej jakby te lwy zabiły wszystkich wtedy byłoby to szczęśliwe zakończenie i ludzie byliby przegonieni z kolejnego naturalnego terenu na jaki chcą się wepchnąć

ocenił(a) film na 8

TAK! DOKŁADNIE! :DDDDDD

użytkownik usunięty
Zilla

po co żeś te buźki dał ?

ocenił(a) film na 8

Tak przydał by się animal horror w którym to krwiożercze zwierzęta wygrywają.

frycek49

A w jakim krwiożercze zwierzęta nie wygrywają? Przecież w każdym wygrywają ludzie, najbardziej krwiożercze ze zwierząt.

ocenił(a) film na 8
Witek_13

Tak wiem, ale chciał bym by tak w którymś animal horrorze tak lwy zeżarły wszystkich bohaterów. Była by to ciekawa odmiana.

frycek49

Ja jednak wolę motyw zaprzyjaźnienia się z ludźmi i wspólnego polowania na kosmitów.

użytkownik usunięty
totall

no i właśnie lwice budzą większą grozę bo ot one głównie polują

ocenił(a) film na 9

Lwice mogą mordować pół sawanny, podczas gdy lwy leżą do góry wentylem. Ale to nadal lwy będą budziły większą grozą, bo są większe od samic i mają grzywy które wyglądają groźnie. I to właśnie przez to budzą większy lęk

Grabowiak

I przez to lwy pójdą na pierwszy odstrzał, a lwice zostaną zignorowane i będą mogły dalej polować i wychowywać potomstwo. W przyrodzie nic nie jest głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones