PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574}

Duch i Mrok

The Ghost and the Darkness
7,0 13 292
oceny
7,0 10 1 13292
Duch i Mrok
powrót do forum filmu Duch i Mrok

Za co malina?

ocenił(a) film na 7

Oglądałam ten film dokładnie 3 razy, i nie mogę dojść do tego, za co Kilmer dostał nominację do maliny... Może i to nie była jego życiowa rola, ale zagrał przecierz bardzo dobrze... Niech ktoś mi wyjaśni te dziwne zjawisko ;)

ocenił(a) film na 9
flexia

Według mnie Kilmer zagrał bardzo dobrze w filmie;/ Te maliny dają komu chcą...

flexia

Mnie już powoli śmieszą te wszystkie amerykańskie nagrody; z jednej strony nominacja do Złotej Maliny dla Vala Kilmera, a z drugiej Oscar za najlepszy montaż dźwięku. Co prawda są to 2 różne kategorie, ale jednak wygląda to trochę dziwnie

ocenił(a) film na 7
mat3

Ehhh dokladnie... Uznacie, że jestem dziwna, ale "maliniarze" chyba nie lubią Kilmera, bo często nominują go do tej "nagrody" bez żadnego powodu... Biedny Valdek :(

flexia

To chyba jest bardziej na zasadzie, ze kazdy musi dostac kiedys Maline...:P Nawet jak gra spoko, jak wszystko jest ok. W Hollywood chyba na kazdego musi przyjsc pora. hehz.
A Val Kilmer zagral dobrze moim skromnym zdaniem...

ocenił(a) film na 7
flexia

Moim zdanie szału z aktorstwem tu nie było(ogólnie, wszystkie role). Aktorstwo było takie na jakie pozwalał scenariusz. A ten nie przewidywał głęboko sięgających portretów psychologicznych ani podobnych dialogów czy humanistycznych emocji.

Co nie znaczy, że nie masz racji z maliną, nikt chyba tego nie zrozumie czym oni się kierują ;)

ocenił(a) film na 7
sten44

Masz 100% racje ;-)

Ale np. scena kiedy Kilmerowi nie wypala broń... Ten wyraz jego oczu... Na pewno bardzo długo zapamietam tą scenę, bo wywarła na mnie duże wrażenie ;-)

ocenił(a) film na 4
flexia

Ja nie wiem jak oni przyznają te nagrody.
Con Air dostał nominację do Złotej maliny i do Oscara w tej samej kategorii. Powiedzcie mi, jak można być jednocześnie najlepszym i najgorszym? Bo ja tego nie rozumiem.
A aktorstwo w tym filmie było naprawdę na poziomie. Ale (dla mnie) Douglas był lepszy od Kimera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones