PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574}

Duch i Mrok

The Ghost and the Darkness
7,0 13 284
oceny
7,0 10 1 13284
Duch i Mrok
powrót do forum filmu Duch i Mrok

strasznie nudny

ocenił(a) film na 4

i do tego beznadziejny choc aktorow swietnych sciagneli i co z tego jak nieuratowali tego filmu

ocenił(a) film na 10
morrison71

nie zgadzam się z tobą, film jest przemyślany, efekty nie złe, jeśli jesteś miłośnikiem horrorów to rzeczywiście moogł ci się nie podobać, jednak to jest film przygodowy :P

morrison71

Nie zgadzam się z taką oceną.Trzeba wziąć pod uwagę,że te lwy naprawdę istniały.Film dośc wiernie opowiada tę historię.Pewnie,że można było ją upiększyć,dodać efekty komputerowe,ale po co.

ocenił(a) film na 6
morrison71

Tak strasznie nudny nie jest. Mógłby być lepszy, ale przyznam, że znaleźć coś porywającego jest tak trudno, że "Duch i mrok" uznaję za przyzwoity. Podaj mi kilka tytułów filmów, które wg Ciebie nie są strasznie nudne. Chętnie obejrzę. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
morrison71

CO ??? " strasznie" nudny" ?? Straszny to on moze jest ,ale nudny to na pewno nie.... Tak sobie mysle, ze tylko malolat to napisal, wychowany na Rambo, Terminatorze i Matriksie :/

użytkownik usunięty

wychowany na rambo i terminatorze, to ja jestem i dziękuję za komplement, ale aż taki małolat to ja już nie jestem. ten osobnik to raczej pokolenie pokemon.

ocenił(a) film na 9
morrison71

Obejrzyj sobie koleś Króla Lwa. To jest film dla ciebie. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś lew odgryzie ci łeb.

Stansfield

w tym filmie najważniejszy jest klimat afryki

ocenił(a) film na 3
pindol_38cm

mam gdzies klimat afryki , film slaby i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones