PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104291}

Duchy

Ghosts
7,6 3 394
oceny
7,6 10 1 3394

Duchy
powrót do forum filmu Duchy

Obecnie wole " Ghosts" bardziej niz thriller'a, chociaz jest jak najbardziej masterpiece. Poprostu Thriller na razie mi sie przejadl:p. A Wy jak sadzicie? Czy filmik krotkometrazowy Ghosts moze rownac sie z Thrillerem?

ocenił(a) film na 10
MaidMarion

Oba filmiki są świetnie zrealizowane, każdy z nich to masterpiece. Mi osobiście do gustu przypadł bardziej "Ghosts", głównie dzięki scenom tanecznym; no i można usłyszeć fragment utworu "Is it scary".

michi468

Osobiście nie potrafię wybrać który film jest najlepszy ponieważ obydwa filmy są wyjątkowe. Czytałam natomiast opinie innych ludzi i zauważyłam że wszyscy uważają że Ghost to raczej bajka, dziecięce marzenie i że "Thriller" był bardziej że tak powiem prawdziwszy.
Uważam że takie rozumowanie jest bez sensu. Co z tego że Ghost jest nieco nierealny? Michael powiedział w "Moonwalk'u" ( w swojej autobiografii), że " Realizując film chwyta się coś, co jest nieuchwytne i zatrzymuje się bieg czasu. " Powiedział również że, film powinien być magią, czymś co oderwało by nas od szarej rzeczywistości i zabrało w nieznany świat pełen przygód i przyjaźni. Ghost jest potwierdzeniem tej reguły... Jest magia, jest przyjaźń, jest przygoda z duchami, no i jest wspaniała muzyka :)
Czego więcej chcieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones