PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554803}

Duma i uprzedzenie, i zombie

Pride and Prejudice and Zombies
5,7 18 794
oceny
5,7 10 1 18794
5,0 3
oceny krytyków
Duma i uprzedzenie, i zombie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie, i zombie

Zakochałam się w tym filmie! Myślałam, że będzie to porażka, ale szczerze mówiąc, wyszło super. Liz i Darcy skradli moje serce! Tylko dlaczego wycięli tyle scen z ich udziałem? Szkoda. Moim zdaniem 2 część nie byłaby złym pomysłem. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz tą parkę na ekranie ;)

ocenił(a) film na 7
paczeniezabija

Nie będzie 2 części.
Mozesz sie pocieszyć kupując DVD, wlasnie jest wyprzedaz w Empiku.mnie przed zakupem wstrzymuje tylko to, ze cały czas czekam, az u nas wyjdzie blu ray, gdzie sa wycięte sceny i chodź ogladalam je online, wolałabym miec swoje. Może kiedys w końcu się zlitują i dadzą blu ray u nas skoro nie mogłam iść do kina.
Czemu tyle wyciętych scen? Reżyser powiedział,ze musiał przyspieszyć akcje w filmie. Czyli ostatecznie film był inny, ale ktoś z góry kazał poszatkować film.Szkoda.

ignis_2

Poszukuję pełnej wersji tego filmu z lektorem

ocenił(a) film na 7
cpunka09

Wpisz w wyszukiwarkę tytuł filmu dodając słowo Freedisc. Pierwszy link już masz z lektorem.

ignis_2

Dziękuje ale jednak to nie to w tym filmie nie ma scen które zostały ostatecznie wycięte. Nie wiem czy znajdę w pełnej wersji i to jeszcze z lektorem ale próbuję szczęścia

ocenił(a) film na 7
cpunka09

Bo nie ma innej wersji. To jest pełna wersja. Wycięte sceny są tylko osobnych dodatkach. Są na youtubie. Bez tłumaczenia.

ignis_2

Szkoda dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones