PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554803}

Duma i uprzedzenie, i zombie

Pride and Prejudice and Zombies
5,7 18 833
oceny
5,7 10 1 18833
5,2 4
oceny krytyków
Duma i uprzedzenie, i zombie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie, i zombie

Byłam za tym, aby zagrała rolę Bennet już w oryginalnej wersji Dumy i Uprzedzenia, ale niestety nie jest angielką więc pewnie to ją dyskredytowało już n początku (i zagrała ta okropna Knightley...). Ksiązka Setha Grahame-Smitha jest parodią klasycznej powieści Austen, więc mam nadzieję, że Portman nieźle sparodiuje Lizzie ;D

Zgadzam się w zupełności. Dobrze że nie wzięli kogoś mniej znanego. Portman pasuje w sam raz ponieważ równie dobrze mogłaby grać w ekranizacji oryginału (nawet pomimo akcentu). Ciekawe kogo wezmą na Darciego.

miszatujest

Jakiego akcentu? Portman juz w V jak Vendetta udowodnila ze ma swietny angielski akcent, wiec zaloze sie ze role Lizzie odegra bezblednie. ie moge sie doczekac i tez zastanawiam sie kogo wezma na Darciego. Jak juz leca po calosci i Benntowny beda trzaskac rozkladajace sie ryje, to mogli by do roli Pana Darciego zatrudnic np. Dwayne´a Johnson´a XD

Usagi_V

A ja właśnie wolałbym kogoś kto, tak jak Portman, mogłaby równie dobrze zagrać w poważnej ekranizacji książki Austin. Np. faceta który grał w ekranizacji z Knightley. Łatwo byłoby zrobić parodie gdzie Johnson grałby Darciego a np. Lindsey Lochan Lizzie. To czym ten film może wygrać jest, moim zdaniem, koncepcja 'co by było gdyby bohaterowie Dumy i Uprzedzenia' musieliby walczyć z Zombie'? 'Bohaterowie' czyli postacie żywcem wzięte z wiktoriańskiego oryginału. Zobaczymy w którą stronę pójdą.
A co do akcentu to Portman na pewno da radę.

Wszystko fajnie, tylko nie wiem dlaczego nie podoba wam się gra Keiry, mnie tam odpowiadała jako Lizzy w oryginale, choć Portman też może sprostać, jeśli zaś chodzi o akcent, to nie jest tak łatwo ,,wejść" w angielski styl, może udać akcent, ale zobaczymy czy będzie potrafiła wykazać się urokiem itp., a jeśli nie, to też będzie dobrze, w końcu to ma być na luzie:)

przechodzien

Może niechcący tak wynikało z mojego pierwszego komentarza ale ja akurat do Kiery nic nie mam. Ni ziębi ni grzeje.

Renee Zelweeger też jest angielką, a zagrała Bridget jakoś ha:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones