PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721040}

Dumbo

6,3 17 920
ocen
6,3 10 1 17920
4,8 14
ocen krytyków
Dumbo
powrót do forum filmu Dumbo

jest zawrotna ocena 48%. Co za nowość-Disney robi nową wersję swojej animacji,która okazuje się być słaba. Kto by się tego spodziewał po Księdze Dżungli czy Pięknej i Bestii.. :-/
Najbardziej mi szkoda Burtona-kiedys wizjoner,teraz to tylko cień samego siebie..

kubix28

Nie dziwi mnie to - Burton nie nakręcił niczego wartościowego od 12 lat. To już nie ten odważny gość ze zwariowanym poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 5
kubix28

Całkiem słusznie - właśnie wróciłam z kina i jestem zawiedziona. Słoniątko słodkie, ale ludzie sztywni.

kubix28

48% na Rotten to akurat bardzo dobrze jest !.Jesli takie filmy jak Ant Man i inne komiksowe gnioty dostaja 90% to cos tu chyba jest nie tak !.Nie sugerujcie sie Rotten , dobra rada !

ocenił(a) film na 5
kubix28

Smutna prawda... Nie wiem też po co Burton pcha się do Disneya, został wykastrowany, on jak i cała historia, animacja z przed lat była bardzo dobra, może nie poprawna politycznie dziś, ale comon! Może to wina Ehrena Krugera? Nie wiem, ale dlaczego wszystko zostało poddane cenzurze? Hipokryzja do kwadratu, obrazki ładne, ale ogólnie nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones