PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721040}

Dumbo

6,3 17 944
oceny
6,3 10 1 17944
4,8 14
ocen krytyków
Dumbo
powrót do forum filmu Dumbo
kubix45

Ponieważ ?

buterfly

To trochę tak jakby robić aktorską wersję Króla Lwa ;_;

kubix45

Dotychczasowe aktorskie wersję od Disney'a odniosły sukces .

buterfly

Może i tak, ale niedługo dojdzie do tego że będą robić aktorska wersje "Aut"

kubix45

Ja np. bardzo lubię Auta i chciałbym bardzo zobaczyć wersję aktorską, a zwłaszcza drugiej części. Z tym że patrząc na wersję aktorską Pięknej i Bestii boję się że Ogórek z Kamaszem się hajtną, podobne jak Sean z profesorem Z, Zygzak ze Złomkiem, Sally z Lilą itd.....

Andrzejcoolziomek

wersja aktorska "Aut"? Człowieku, tam nie było chyba ani jednego człowieka, to film o samochodach.

kubix45

Wiem. Ale co szkodzi komputerowo zrobić samo jeżdżące samochody? Dzisiejsza technologia na to pozwala... a moralność nie pozwala na wprowadzenie (jak to ja już wcześniej napisałem) homoseksualnej propagandy. W sumie chyba żeś nic o niej nie wspomniał, no ale zawsze, ale tam wolę o niej wspomnieć bo nie chcę żeby ten film skończył jak Piękna i Bestia :)

Andrzejcoolziomek

idź Ty się lepiej pobaw resorakami, zamiast trąbić o "homoseksualnej propagandzie".

kubix45

Tylko że tutaj będą aktorzy .

kubix45

Film ma być mieszaniną animacji i obrazu aktorskiego, Zobaczymy co wyjdzie z tego.

ocenił(a) film na 5
szynszyl_galactica

W dzisiejszych czasach każdy film jest mieszaniną animacji i obrazu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones