PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219556}

Dungeon Siege: W imię króla

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale
4,8 18 692
oceny
4,8 10 1 18692
Dungeon Siege: W imię króla
powrót do forum filmu Dungeon Siege: W imię króla

Ojej Farmer!!

ocenił(a) film na 3

Ten film przyczynił się do całkowitego upadku owego reżysera. Film miał całkiem przyzwoite efekty specjalne, ale ten kto pisał scenariusz powinien zpier..... 100 lat na galerze!!. Obsada jest niczemu sobie nie jest tragiczna choć np: Statham czy Liotta kompletnie tam nie pasują. PO prostu ten film to zmarnowany potencjał, Statham co drugie machnięcie mieczem robi kopniaka, w sumie on by nie musiał mieć miecza, bo wszystkich by rozwalił kopniakami. A Krogi czy co to tam jest to skopali do granic możliwości, rodem kitowcy z power rangers taki poziom charakteryzacji. Te 60 milionów to chyba poszło na efekty specjalne bo raczej nie na kostiumy i charakteryzację. Teksty też są żenadą, tam nawet przechodzenie od sceny do sceny nie zdaję egzaminu. Jest wiele scen gdzie ktoś kogoś tnie mieczem toporem jest SPLASK jakby mu połowę pleców przeciął, a tam żadnej rany na plecach nie ma hahahaha.
Już takie wtopy na taki budżet to ojej trzymam się za głowę, z tego co zauważyłem to egzamin zdaję praca kamery + fajne plenery.
A najlepszy był moment z końmi, "Trzeba je rozsiodłać i wypuścić", po chwili "uciekajcie do domu" dup konie osiodłane biegną. Boże hahaha takie niedoróbki w oczy biją jeszcze te teksty.

MaXXi

'dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów' (St. Lem). od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones