PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106603}
7,0 13
ocen
7,0 10 1 13

Dux Polonorum Niemcza 1017 Rok
powrót do forum filmu Dux Polonorum - Niemcza 1017 Rok

Kto wie gdzie kupić lub...proszę o informacje.Z góry dziękuje.

DanteXXI

Ja również bardzo chcę obejrzeć ten film. Mogę kupić lub pobrać z neta - jednak nie mogę go nigdzie znaleźć :/ Jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał bardzo proszę o info. Pzdr

ocenił(a) film na 10
ibanez10

Również chciałbym obejrzeć ten film ale z tego co wiem jest to wersja kinowa i ciężko ją dostać.

arak80

Ja tak samo szukam tego filmu. Niestety mało kto o nim słyszał. Tyle wiem że powstał na podstawie opowiadania Karola Bunscha "Obrona Niemczy" dodanego do "Rok Tysięczny"

Kalisznikow

więc jest nas więcej!!!!proszę o wiadomość jeśli ktoś odszuka ten film....pozdrawiam

arak80

był emitowany w telewizorni.... a teraz leży gdzieś owinięty bardzo grubą pajęczyną i b. grubą warstwą kurzu jako "półkownik" niewygodny dla jedynie słusznej przyjaźni z potomkami tych, których BOLKO - późniejszy BOLESLAUS prał jak tzw."mokre żyto" przez długi okres swojego panowania. Ja dzwoniłem w latach 80-tych do telewizorni z prośbą o przegranie i wysyłkę lecz nie było takich możliwości.......może więc teraz wyemitować go w TVP Historia (jeśli oczywiście odnajdą nagranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones