PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593811}

Dwóch Escobarów

The Two Escobars
7,9 697
ocen
7,9 10 1 697
Dwóch Escobarów
powrót do forum filmu Dwóch Escobarów

po 1.
Nieprawdą jest jak pada stwierdzenie że Kolumbia po 20 paru latach zakwalifikowała się na mundial. Zrobiła to po 4-ech latach ( czyli kolejnym wstecz ) , przecież grała w Mundialu 1990 w Italli ,gdzie nawet wyszła z grupy ( między innymi remisując 1-1 z RFN, późniejszym mistrzem świata ), W ogóle ta kwestia nie pada w dokumencie, a dziwne, przecież obrazki są już od 1987 roku z tego co widziałem i o takim fakcie nie wspomnieć w ogóle ?
Bardzo dziwne ..... ale dobra, może inna mafia z Sycylii maczała w tym palce i zabroniła o tym wspominać ...
po 2 ugie :
. w dokumencie jest pokazany skrót meczu Argentyna- Kolumbia, gdzie Kolumbia rozwaliła swego wielkiego przeciwnika 5-0 . Przed meczem padają kwestie że ten mecz wyłoni zwycięzce i tylko jeden z nich awansuje na mundial w 1994 w USA.
Bzdura, ponieważ Argentyna i tak tam się udała i wzieła w nim udział.
Dokument zgrabny ale na pewne rzeczy trzeba zareagować.
2 przekłamania padły i już wiecie jakie :)

tradycyjny

Argentyna owszem pojechała na Mundial, ale dopiero po barażach z Australią. Mecz z Kolumbią obnażył natomiast słabość drużyny i brak lidera - postanowiono więc, że musi wrócić Boski Diego.

Co do Kolumbii, to było bezsprzecznie ich najlepsze piłkarskie pokolenie. Mieli świetnych graczy w każdej formacji, w tym Escobara w defensywie. Nie wiem, czy dokument o tym mówi (jeszcze nie widziałem), ale po Mundialu miał trafić do Milanu.

ocenił(a) film na 5
baron666

tak, w dokumencie mówi się o tym że Escobar miał trafić do Ac Milan. Ale jak obejrzysz dokument odnieś się proszę do niego. Szczególnie do zastanawiącej mnie kwestii tego że nie wspominają tam o " il Mondiale 1990 " Dokument niezły - ale trochę "wybiórczy " hmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones