PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569258}
6,0 147
ocen
6,0 10 1 147
Dwa Rembrandty w ogrodzie
powrót do forum filmu Dwa Rembrandty w ogrodzie

oglądałam wczoraj w kinie Kijów na otwarciu KFF. Film rewelacyjny, dawno się tak nie
uśmiałam!!! ;)

ocenił(a) film na 1
PaulaK

Ten film to jakieś nieporozumienie. Pani chyba jest jego autorką, bo nie wiem jak inaczej mógłby sie on komus podobać. Zwłaszcza, że znam cała sprawe i takich bzdur oraz teorii całkowicie wyssanych z palca dawno nie widziałem. Jestem za rzetelnym dziennikarstwem dokumentalnym. A jeśli jakiejś sprawy nie ma to można jej po prostu nie wymyślać. Dodatkowo niektóre sceny były ewidentnie ustawione, a to jest przypomne DOKUMENT. W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI!!!

cosmin

Cosminie - albo jesteś prowokatorem, albo nie potrafisz sformułować swojej opinii. Nie widziałem jeszcze tego filmu - przymierzam się dopiero - ale z takiego komentarza wiem tylko tyle, że Ty uważasz za niewłaściwe zwracanie majątków żydom. Okej, a jaki jest film?

ocenił(a) film na 4
Koshara

słaby lecz ujdzie to widać podczas kręcenia z amatorskiej kamery (ujęcia i sekcje). ciekaw jestem czy mieli rozprawe za te kopanie :)
ta bajka dzidzadzia to ściema pod fabułe i publike dla filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones