PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495873}

Dwaj panowie Kissel

The Two Mr. Kissels
6,0 449
ocen
6,0 10 1 449

Dwaj panowie Kissel
powrót do forum filmu Dwaj panowie Kissel

REWELACYJNY 9/10

ocenił(a) film na 9

Film bardzo wciągający i przejmujący. Świetnie się ogląda, gorąco polecam. Jeśli znacie coś podobnego to piszcie.

ocenił(a) film na 9
vic2000

Jest genialny !

ocenił(a) film na 8
natkaniec

też dzisiaj widziałam i również bardzo mi się podobał :) szkoda tylko, że tak naprawde dalej nie wiadomo kto zabił tego ziomka :D

ocenił(a) film na 9
doyna

Widać że nie chodziło o to kto to fizycznie uczynił ale o to że faktycznie w "przenośni" Kissels zabił się sam bo tak sobie to zaplanował.

ocenił(a) film na 8
vic2000

sam się zabił? a skąd ciosy od noża z tyłu pleców?

janet232

naprawdę dobry film wciągający, a w tym morderstwie chodziło o to że on kogoś wynajął żeby go zabił a rodzina, która bardzo kochał dostała ubezpieczenie, bo gdyby sam się zabił nic by nie dostali

ocenił(a) film na 9
janet232

janet232 - "sam się zabił" czyt. doprowadził do tego aby go zabito, na własne życzenie. Chciał zostawić rodzinie ubezpieczenie, jak się później okazało i tak zostało ono cofnięte.
Z resztą któraś z opowiadających osób pod koniec opowiada że zabił się sam i to już dawno temu...

doyna

Jest to film na faktach, a więc trochę pominęli, trochę zmienili (zresztą informują na końcu filmu o tych zmianach, nie wiem, czy na początku, bo akurat poszłam do kuchni). Wiem, że to nie jest zbyt dobre źródło, ale: http://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Andrew_Kissel : "Kissel's chauffeur, Carlos Trujillo, and Trujillo's cousin, Leonard Trujillo, were arrested in March 2008 and charged in his death. (...) During a follow-up interview, they were told about a murder plot."

ocenił(a) film na 7
doyna

SPOILER: nie oglądałem początku i czegoś tu nie kumam. Jak to nie wiadomo kto go zabił? Przecież była to jego puszczalska żona, jest to jasno pokazane. Film mnie niespodziewanie zainteresował, niesamowita historia.

tom074

Nancy (Robin Tunney) zabiła brata Andrew, czyli Roberta (swojego męża). Andrew, którego żoną była Haley, zginął później.

vic2000

Nieco może i zagmatwany (a to samo życie - skoro na faktach, pomimo kilku zmian), ale świetny. Zrobił na mnie wrażenie. Dobrze się go oglądało.

julCia69

Wg mnie był właśnie stosunkowo prosty, ale bardzo dobrze się oglądał, a to się nie zawsze zdarza.
Może to będzie trochę przesadzona ocena, ale 8/10 mogę dać.

direct39

to raczej nie będzie przesadzona ocena sądząc po innych którzy już ten film ocenili na od 8-9/10 ja daje 8/10
ciekawe czemu na filmwebie taka niska ocena tego filmu

bodzio12

z bardzo prostej przyczyny - film jako dzieło jest raczej średni. sama historia, którą napisało życie jest wprost niesamowita. wobec tego, to zależy, czy ktoś podchodzi do oceny filmów w sposób emocjonalny, czy obiektywny. jeżeli o mnie chodzi, to 8/10 dla rodziny Kisselów

ocenił(a) film na 8
strusPL

Film przede wszystkim bardzo wciągający :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones