PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783027}
6,4 11 846
ocen
6,4 10 1 11846
Dwunastu odważnych
powrót do forum filmu Dwunastu odważnych

Obsada

ocenił(a) film na 6

Widział ktoś? Hemsworth, Shannon, Peña w jednym filmie.Jak przy takiej obsadzie to spieprzą to się pochlastam.

lornemalwo

obsada swietna zgadzam sie szkoda tylko ze po trailerze wyglada na to ze szykuje sie kolejna propagandowa wydmuszka o dzielnych chlopcach z usa, dziekuje odpuszczam :/

ocenił(a) film na 7
miko1980

Uwielbiam propagandowe filmy o dzielnych chłopcach z USA, są po prostu najlepsze.

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

Jak na dzisiejsze standardy bardzo dobry film trzyma w napięciu,ciągle coś się dzieje aktorsko wypada też bardzo dobrze chodź niektórzy nie mają rozbudowanych ról ale ogólnie film nawet daje do myślenia, widziałem go w kinie jakiś czas temu ale nie w Polskim niestety 8/10

tytus81

masz rację daję do myślenia:
jak bazując na skądinąd niezłym materiale faktograficznym można było zrobić tak żałośnie głupią i prymitywną rąbaninę

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

Film jest niezły, tyle.

ocenił(a) film na 3
lornemalwo

Spieprzyli, spieprzyli!

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

chyba twoi starzy... ;)

ocenił(a) film na 3
sobanek

Gratuluję inteligentnej riposty, jednak inteligencji nie mogę, bo jej nie dostrzegłem.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

po prostu nie twoja domena, jak mozesz sie poznac na czyms z czym nie masz niewiele wspolnego? ;)

ocenił(a) film na 3
sobanek

Błagam, nie atakuj innych bez powodu i spróbuj wyładowywać swoje frustracje poza forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones