PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783027}
6,4 11 827
ocen
6,4 10 1 11827
Dwunastu odważnych
powrót do forum filmu Dwunastu odważnych

Film to typowa amerykańska propagandówka,która dalej ma robić ludziom wode z mózgu i zmówic ze ludzie z jaskiń zaatakowały USA, na jak wyszło już tak wiele dowodów przeczących oficjalnej wersji że praktycznie nikt juz nie wierzy w to ż niejaki Osama Bin Laden stoi za zamachami. Do tej pory nie ma ani jednego dowodu że samolot wleciał w pentagon i wg oficjalnych raportów wyparował cały a jakimś cudem zidentyfikowano wszystkich pasażerów po DNA...... To samo w Shankesville gdzie oprócz dziury w ziemi nie znaleziomo zadnej części która nalezałaby do samolotu a zidentyfikowany lot po dokumentach i apaszce które niby przetrwały lot....Ale nie bede sierozpisywał an ten temat bo informacji na teamat 9/11 jest setki a nawet tysiące.
Wracając do filmu to bardzo fajnie nakręcony i nie dłuzył się,Hemsworth nawet pasuje do roli a i reszta obsady wypdała nieźle. Dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 6
FeRu89

Sorry za literówki,pisałem to na szybko.

FeRu89

Absolutnie się z Tobą zgadzam. W całej rozciągłości.
Film jest tendencyjny, że aż piszczy.
Znielubiłam częściowo Chrisa, za to, że przyłożył swoją energię do zaciemniania obrazu prawdy na temat 9/11.
Pozdrawiam

FeRu89

Możesz podrzucić jakieś linki? A co z wieżami WTC?

ocenił(a) film na 6
goodbarbarian

Google kolego. Jest cała masa stron ba nawet na youtubie masz mnóstwo filmów dokumentalnych z zebranymi dowodami przeczącymi oficjalnej wersji.
Polecam Ci najbardziej :
Loose Change 2nd edition (W Polsce znany jako 11 Września - Niewygodne Fakty)
Lose Change Final Cut ( Jest to kontynuacja poprzedniego filmu)
11 Września - Pytania bez odpowiedzi (był emitowany na Planete)
Te 3 filmy zawierają wszystkie fakty dotyczące operacji Fałszywej flagi jaka był "zamach" 11.9.2001 i są pozycją obowiazkową.
Wszystkie są z lektorem do znalezienai w sieci. Istnieje jeszcze kilak innych filmów ale one właściwie powielają przedstawione fakty,jeśli chcesz to możesz obejrzeć wszystkie.
Istniejeteż wiele innych stron z tzw "teoriami spiskowymi" które opisują wszystko równie dokładnie i wciaż są aktualizowane gdy na jaw wychodzą nowe fakty lub nieścisłości zwiazane z tymi tagicznymi wydarzeniami. Linków nie będe podawał bo administracja filmweb może mnie zbanować albo usunąć post,czego nei chcę.
Pamiętaj tylko żeby samemu wyciągać wnioski z tego co zobaczysz, nie mam zamairu nikogo nawracać.
Interesuje się tematem od samego początku, własnie od dnia zamachu gdzie juz wtedy widząc zniszczenia Pentagonu nie widziałem tam żadnego dowodu że wielki Boeing w niego uderzył i nie został po nim żaden ślad tak jak i po locie 90.
Tak samo kilka dni później jak wyciekło nagranie gdy dziennikarka BBC mówi ze budynek WTC 7 się zawalił, a w tle budynek nadal stał.
Gdy stacja się zorientowala o pomyłce nagle przerwano łączność ze względu na problemy techniczne.
Z resztą "zamachy" w Londynskim metrze to podobna historia. Mimo to media głownego nurtu dzień w dzień wbijają na siłe nam oficjalną wersje tak jak to robiła TV ze Smoleńskiem....Codziennie praktycznie mówiono cos o sprawie smoleńskiej...CZasami jedna informacja przeczyła drugiej i tak ciagle potwierdzano coś by potem temu zaprzeczyć ze ludzie mają tego dosć i nikogo juz nie obchodzi dlaczego i w jaki sposób zginęło 96 osób...Z resztą pooglądaj 2 częsciowy dokument " Anatomia Upadku" Anity Gargas który pokazuje wszelkie zaniedbania w trakcie śledztwa.

FeRu89

Te całe materiały i filmy dokumentalne to nic innego jak szukanie teorii spiskowych nie mających pokrycia z rzeczywistościa. Zawsze w przypadku wielkich wydarzeń pojawiają się ludzie, którzy żerują na tym robiąc właśnie takie materiały. Niedawno jeden stosunkowo ceniony dziennikarz brytyjski poszedł na łatwizne i by zyskać więcej sławy zrobił rzekomo "odkrywczy" i z "nowymi dowodami" film dotyczący rzekomego pożaru na Titanicu na podstawie dwóch fotografii, które "nie były wcześniej odkryte".

Zawsze pojawia sie ta sama narracja i granie na ludzkich emocjach. Nowe fakty, utajnione ruchy.

ocenił(a) film na 6
PreludeIntoFear

Jak pisałem każdy wierzy w co chce. Wszystkim o to chodzi zeby tzw " teorie spiskowe" kojarzyły sie ludziom jak najgorzej. Dlatego czasami pojawia się kilak głupich informacji,które mają ośmieszyć całą teorię by ludzie nie zwracali na to uwagi.
Polecam samemu zająć się analizą materiałow wideo,fotografiami,zeznaniami świadków, nagraniami z tv i samemu wyciagnać wnioski,a nie ślepo isć za tym co dzień w dzień przekazują nam media głownego nurtu,które są zmanipulowane i zakłamane i przekazuja tylko to co im się karze. Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, a telewizja i prasa mistrzowsko opanowały sztukę wbijania nam głupot do głowy.
W ogóle zajmowałes sie tą sprawą kolego dłuzej niż kilkanascie minut? Widziałeś którykolwiek z tych filmów żeby tak twierdzić? I jeśli je oglądałeś to czy z pełna uwagą, a nie w stylu " łeee to bdzety" już na ekranie tytułowym albo kierując się tym jak odebrali ten film twoi znajomi, zamiast myśleć samodzielnie.
Nie jestem osobą.która ślepo idzie za każdą bzdurą jaka się pojawia w sieci, tylko zanim cokolwiek powiem przygladam się sprawie bardzo dokładnie i zagłebiam temat do wyczerpania by samemu wyrobic sobie opinie.
Nie obejrzałem pierwszego filmu z brzegu i od razu "WOW to jest prawdziwa wersja wydarzeń,TV i rząd kłamie"
"Zamachami" 9.11 zajmuje się od pierwszego dnia,gdzie byłem świadkiem tych wydarzeń, jak i wielu z nas gdy oglądaliśmy cały dzień transmisje na żywo i już wtedy kilka rzeczy mocno się nie zgadzało z tym co próbują nam wmówić,a tym co widać w tv.
OD tamtego czasu dokładnie śledzę te wszystkie "teorie spiskowe" i ponad połowa informacji zawartej w każdej z tych teorii potwierdziła się lub się jeszcze potwierdzi...Oczywiscie nie oznacza to ze wszystko co jest opisane w teorii jest prawdziwe w 100% bo jak pisałem po to pojawiaja sie tam raz na jakis czas bzdury by ośmieszyć całą teorie.

Uffff trochę się rozpisalem, ale chciałem w ten sposób dać powód wszystkim ignorantom nie mającym pojęcia o temacie i ludziom ślepo wierzącym tylko w to co widzą w tv i wyczytają w gazetach by zaczęli sami myśleć i wyrażać własną opinie,a nie powtarzać za innymi. "Zbiorowe myslenie" to epidemia obecnych czasów.
Obecnie każdy kieruje się tym co jego znajomi czy rodzina...bo skoro oni to lubią/robią to ja też...Tak to wygląda niestety ze wolimy iść w peletonie z innymi by nie czuć się odosobnionym, a przecież kazdy z nas jest inny, kazdy ma własny rozum, własne upodobania,własne zdanie i opinie i każdy z nas jest wyjątkowy. Ludzie tak latwo dają się szufladkować i tak łatwo ulegają poglądom innych tylko po to by przynależeć do jakiejś wymyślonej "wspólnoty" .
Świetnie pasuje tu cytat "Patrzcie na świat takim jaki jest,a nie takim jak wam mówią że jest"

ocenił(a) film na 8
FeRu89

w sumie śmiechłem trochę.

Niech zgadne, jesteś płaskoziemcą?

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=so_atqMCH2c

ocenił(a) film na 6
witaltas

Jakim znów płaskoziemcą o czym ty w ogóle piszesz. Wołoszański niestety nie pierwszy raz jest znany z tego że przeinacza historie i interpretuje wydarzenia zgodnie z własnym punktem widzenia. Jego programy ogląda się fajnie ale nie jest on wyrocznią. Nie wiem czy widziałes jego twierdzenia na temat wydarzeń z zatoki tonkinskiej gdzie potwierdzał oficjalną wersję wydarzeń o zatopieniu 2ch amerykańskich łodzi, jednak w 2005 roku opublikowano/odtajniono oficjalne raporty ze ten incydent nigdy nie miał miejsca i był to tylko pretekst żeby prezyden Lyndon B. Johnson wciągną Amerykę w wojne Wietnamską.
Tak samo było przecież z zatopieniem Lucitanii gdzie mimo wielu ostrzeżeń i wstrzymania prawie całego ruchu morskiego przez atlantyk z umysłem pozwolono wypłynąć statkowi w sam środek obszaru gdzie pływały u-boty. Ówczesny minister ds zagranicznych Edward Grey zapytał przecież doradce prezydenta płk. Edwarda Housa o to " Jak zareagują amerykanie na zatopienie przez Niemców statku z amerykańskimi obywatelami?" House odpowiedział " Wierzę że kraj ogarnie powszechne oburzenie i to w zupełności wystarczy do wciągnięcia USA do wojny". Tak samo było i z II Wojną Światową. Prezydent Roosevelt urabiał amerykanów podobnie jak Wilson że nie będą brali udziału w wojnie ale zrobił wszystko by sprowokować atak Cesarstwa Japońskiego. O ataku nie widziano nie tylko wiele dni wcześniej ale był on wyczekiwany. Sekretarz wojny Henry Stimson streścił w dzienniku rozmowę z prezydentem "Zastanawialiśmy sie jak sprowokować japonczyków do oddania pierwszego strzału", a zeznając potem pod przysięgą przed konkresem zeznał " Zależało nam na tym by to Japonczycy zaatakowali jako pierwsi gdyż tylko wtedy nie będzie wątpliwości kto jest agresorem"
Roosevelt zrobił wtedy wszystko by sprowokować japończyków, min:uniemożliwił im import ropy,zamroził aktywa japonskie w usa,kredytował chinskich nacionalistów i wspierał militarnie bytyjczyków co był oteż pogwałceniem praw międzynarodowych.Amerykanie od dawna doskonale wiedzieli o planach ataku bo wiele miesięcy wcześniej złamali szyfry i byli na bieżąco. PRzed atakiem na Pearl Harbor ponad 80% amerykanów była przeciwna udziałowi w wojnie a po ataku i śmierci 2,5 tysiąca ludzi kilka milionów ochoczo zaciągneła się do armii.
Nie mówiac już o tym że USA finansowała obie strony konfliktu jak Niemców np. jednym z cichych partnerów IG Farben była amerykanska US Standard Oil, która sprzedała niemcom paliwo o wartości ponad 20mln dolarów.
MAszyny IBM były używane w obozach zagłady, a amerykański bank Union Bank Corp pomogł dojść partii nazistowskiej do władzy i przez cały okres wojny prali pieniadze nazistów.
To nie pierwszy i nie ostatni raz gdzie wykorzystano operacje "fałszywej flagi" by urobić obywateli i wciagnac kraj do wojny, bo wojna to przecież najlepszy interes gdzie zyski liczy się w miliardach dolarów a straty w ludziach. Także polecam się najpierw dokształcić w pewnych sprawach a nie wyjechać z jedną krótką wypowiedzią Wołoszańskiego która mądrze brzmi ale na tym koniec.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
FeRu89

Miało być " O ataku Wiedziano nie tylko wiele dni wcześniej" Sorry za pomyłke.

Wracajac do wydarzeń 11 Września i "ataku" na Londynskie metro. CZy ktokolwiek o zdrowych zmysłach kupił bajke o tym że w dzień i godziny "ataków" prowadzone były ćwiczenia które zakładały dokładnie taki sam scenariusz i celami były te same obiekty???? Są to oficjalne raporty służb wywiadowczych USA i UK mające "wyjaśnić" dlaczego tak długo zwlekano z reakcją.
TO nie są przypadki gdzie jeden czy kilka dowodów podważa oficjalną wersję wydarzeń. Tutaj dowodów jest wręcz setki.

ocenił(a) film na 8
FeRu89

A no tak, przeinacza historię bo jest nie po Twojej myśli :) Sam przeinaczasz fakty stawiając znak równości między prywatnymi korporacjami, a rządem Stanów Zjednoczonych.

Prowokacja to jedno, a wykonanie takiego zamachu na tak ogromną skalę to rzecz zupełnie inna.

Czemu jeszcze żaden z agentów zamieszanych w zamach z 11 września jeszcze nie zaczął sypać? Było ich z kilkudziesięciu. A no pewnie rząd USA już im wszystkim zdążył popełnić samobójstwo ;)

BTW, te obrzydliwe USA wygrały nam 2 wojny. Idź im lepiej podziękuj, że możesz mówić w swoim ojczystym języku.

ocenił(a) film na 6
witaltas

Tak tak wygrały nam dwie wojny, dorabiajac się miliardów dolarów i robiac z siebie wybawców świata i przy okazji sprzedajac nas ruskom razem z Churchillem. Tak samo teraz usa to przecież obrońca demokracji który od czasów 2 wojny zbombardował ok 50 krajów w imie demokracji a raczej zagarnięcia ropy na której przecież bazuje gospodarka Stanów
Problem też w tym że za tymi korporacjami co pisałeś stoją własnie ludzie z rządu....np Prezes Union Banking Corp to Prescot Bush czyli dziadek i ojciec 2ch prezydentów USA, wiadomo też że rodzina Bushów i Rodzina Bin Ladenów prowadziła razem interesy. Inne korporacje to to samo, sprawdź sam dokladnie kto był ikto jest czego zarządcą i prezesem to zobaczysz że to same szychy decydujące losami państwa.
Tak samo jest z każdą firma zbrojeniową lub za bankierami to oni sponsorują polityków i w zasadzie wybieraja polityków którzy mają być ich marionetkami.
Pisałem już kazdy wierzy w co chce, każdy ma własny rozum i jesli Ci nie pasuje to ok, jednak
nie będe prowadził pustej kłótni z ignorantami i internetowymi trollami,którzy rzucają ciągle te same regułki jak napisałeś wyżej...Można poswięcić całe życie na próbę przekonania was że oficjalna wersja wydarzeń nie jest tą jedyną i prawdziwą ale to jak bicie głową w mur.
Szkoda naszego i waszego czasu.

ocenił(a) film na 8
FeRu89

Historię piszą zwycięzcy, wiadomo.

Twierdzisz, że wolałbyś jednak żeby to Niemcy lub Rosja (sama) wygrały 2 wojnę światową? No ciekawe.

Każde supermocarstwo dąży do powiększenia swoich wpływów lub przestaje być supermocarstwem. To chyba jasne? Wojna to dobry interes, a jeśli przy okazji pleni się islamską zarazę pt. ISIS, to nie mam nic przeciwko.

Oczywiście to że biznesy lobbują każdy w swoją stronę to prawda, ale jest to (zdaje się) legalne w USA. Siłą rzeczy firmy zbrojeniowe będą dążyły do eskalacji konfliktów. Twierdzenie że Bush Junior i Bin Laden to dobrzy ziomkowie jest juz grubą przesadą. Irak np. sam się prosił łamiąc międzynarodowe postanowienia dotyczące kontroli ich sektorów zbrojenia. Nie wpuścili Zachodu, dali doskonały pretekst i dostali łupnia.
Błędem natomiast było obalanie dyktatury i próba wprowadzania demokracji, bo tam to nie działa.

Jeżeli wyskoczysz mi tu z Illuminati rządzącymi światem to sobie daruj, w brednie nie wierzę.

A teraz powiedz mi, co masz z tego, że znasz JEDYNĄ PRAWDZIWĄ, NIE ZAKŁAMANĄ historię oprócz tego, że w sumie to pewnie połowa ludzi, którym swoje teorie spiskowe opowiadasz śmieje się z Ciebie w duchu.

ocenił(a) film na 6
FeRu89

Nie dochodź się z opłacanymi kontami, od razu poznać po hasłach-kluczach, których używają tj: "teoria spiskowa", "płaska Ziemia" czy "mowa nienawiści". To są ludzie, którzy dezinformują gojów za pieniądze i są niedorozwojkami w wąskich dziedzinach. Ciągle piszą to samo, nawet nie zmieniają taktyki, a spytaj ich o prawa natury albo co to jest "teatr dla gojów"- nie mają pojęcia co to jest xD

witaltas

Fakty pisze on ciemniaku

witaltas

Nie chwal się, że wierzysz w płaską ziemię bo to obciach dla ciebie

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Temat płaskiej ziemii nie jest kwestią wiary tylko odpowiedniej wiedzy. Zresztą słowo "wiara" odnosi się do fikcji, wiary nie da się sprawdzić, a wiedzę nawet trzeba.

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Ludzie nie wiedzą co to prawa natury, a co dopiero mówić o płaskiej Ziemi. To zdecydowanie nie są tematy dla ludzi, którzy są ukształtowani przez system. Wystarczy spojrzeć ile ludzi wierzy w Jezusa, a przecież to fikcja literacka napisana przez rabinów dla gojów.

FeRu89

Ty to serio tak myślisz?? Śmiech mnie bierze, ale w sumie to straszne, ze można mieć taką mózgownicę... widzi , ale nie wierzy.. dlatego ta opcja w Polsce rządzi

ocenił(a) film na 7
PreludeIntoFear

potwierdzam, że Atak na WTC i pentagon to spisek aby wejść do Iraku po rope. Nawet amerykanie nie wierzą, żę to ludzie z jaskiń.
WTC nie zawaliło by się po uderzeniu samolotu, gdyby nie bomby które zostały rozstawione tydzień wcześniej na głownych konstrukcjach budynku, a których wybuchy widać na oficjalnych nagraniach gdy wtc się zapada. Dodatkowo, same budynki zostały miesiąc wcześniej ubezpieczone od ataku terrorystycznego z powietrza. Druga sprawa to jak pisał kolega z tematu, w pentagon nie mógł wlecieć samolot, na trawniku nie ma nawet kawałka część, skrzydła, czegokolwiek, a sama dziura po rzekomym samolocie jest zdecydowanie za mała, dodatkowo nagrania w zwolnionym tempie pokazują, iż w pentagon leciał pocisk rakietowy klasy ziemia-ziemia. Nie jestem osobą która wierzy we wszystko, tak jak to, że 2pac żyje z presleyem na wyspie, ale tutaj wystarczy otwarty umysł i zwykłe spojrzenie na fakty. Pozdrawiam i bez odbioru :) ponieważ nie mam zamiaru prowadzić możliwej gównoburzy

ocenił(a) film na 7
FeRu89

No tak ziemia jest płaska a Amerykanie nigdy nie byli na księżycu ...no i 5 g jest szkodliwe oglądaj te głupoty na You Tubie..

ocenił(a) film na 6
Tadik

Uwielbiam tego typu komentarze ignorantów. Zero jakichkolwiek faktów czy sensownych argumentów, a jedyna odpowiedź to rzucanie tych samych frazesów i wrzucanie każdego do jednego worka jako płaskoziemca czy inni pomyleńcy. Dobitnie pokazuje to stan naszego społeczeństwa, jak wielu ludzi w ogóle już nie myśli samemu, łykając wszystko jak leci bo ktoś tak powiedział, a zadawanie podstawowych pytań oraz wyrażanie wątpliwości czy własnego zdania jest uznawane za coś złego i automatycznie szufladkuje się taką osobę jako paranoika, płaskoziemcę czy inny niechciany element. XXI wiek wychowuje posłuszne bydło, które ma żyć w strachu i panice. W imię "wolności" oraz "bezpieczeństwa" ludzie już chcą sobie dobrowolnie odbierać kolejne prawa i swobody człowieka,a obecna sytuacja z wirusową paniką pokazuje to wręcz dobitnie, gdzie robi się ludziom wodę z mózgu i nastawia jednego przeciw drugiemu, zamykajac nas w domach i z tygodnia na tydzień wprowadza isę coraz bardziej nonsensowne zakazy jak zakaz spacerowania w parkach czy wstępu do lasu, a także obchodzenia z rodziną świąt Wielkanonych pod groźba 30 tys pln kary za "nielegalne" zgromadzenie. Nie mam zamiaru nawrócić nikogo, bo jak pisałem wielokrotnie już, każdy ma prawo do wierzenia w tego co chce, ale pytania trzeba zadawać a wątpliwości wyrażać, bo dążąc ślepo za stadem wylądujemy w końcu w rzeźni z uśmiechem na ustach. Może zbyt dosadne porównanie, jednak jak tak dalej pójdzie każdy z nas zgodzi się na odebranie wszystkiego co posiadamy bo tak nam powiedziano.

ocenił(a) film na 6
FeRu89

On Ci nie odpowie, bo to fałszywe konto - próbuje ośmieszać używając słów-kluczy, a spytaj go o prawa natury albo "teatr dla gojów". Dziwne, że tego nie wymienił ;)

Tadik

PISZE TYLKO FAKTY. A TY WIERZYSZ W PŁASKĄ ZIEMIĘ TO JEST DZIECKO TWÓJ PROBLEM.

ocenił(a) film na 3
FeRu89

Anita Gargas i wszystko jasne :))))

FeRu89

A w tej bajce były smoki?

ocenił(a) film na 8
FeRu89

Film będzie 10.05.2020 na TV Puls o 20:00

giovanni50

Właśnie oglądałem powiem że raczej tak sobie na czwóreczkę, film dość powoli się rozkręca a scen bitewnych jak na lekarstwo.

FeRu89

Wieże WTC były bardzo dobrze ubezpieczone na grube miliony a jak każdy dobrze poinformowany wie pod wieżami WTC był termit który rozgrzał się do białości i to głównie przez ten termit wieże runęły. To nie Arabowie zniszczyli te budynki tylko Amerykanie a zrobili to głównie po to by potem napaść na Semitów i okraść ich z dóbr materialnych. Chodziło o to by świat nie znienawidził Ameryki za to że atakują bezbronnych Arabów a rzekomy atak na WTC pozwolił Amerykanom najechać na świat Arabski bez konsekwencji.

FeRu89

Z tym Pearl Harbor to ciekawa sprawa otóż Amerykanie byli dobrze poinformowani że Japończycy zaatakują ale nic nie robili bo Amerykanie chcieli aby Japończycy ich zaatakowali jako pierwsi po to by mieć pretekst żeby doszczętnie zniszczyć Japończyków no i potem odebrać Japończykom ważne wyspy na których tak Amerykanom zależało.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

Ano kasa jest potrzebna do niszczenia gojów!

dzenero

skoro tak mówisz.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

Wszystko dobrze napisane, ale to tylko początek góry lodowej.

nudecroft

buahahahahha!!!!! Odklejeniec numer dwa! Pearl harbor? W skrócie tam był problem z komunikacją, z czym ludzie mają problemy do dzisiaj, bo czasem w błahych sprawach na wysokim szczeblu nie potrafią się porozumieć, przekazać informacji itp. Po co mieliby dawać się rozwalić Japończykom i narażać flotę? Przecież gdyby Japończycy nie popełnili błędu i walili do skutku to by zatopili więcej niż 5 statków. Co to jest 5 statków??? Skoro USA miało tam 70 statków plus 20 jednostek pomocniczych, w tym 387 samolotów!!! Serio uważasz, że USA ryzykowało by totalną demolką floty tylko po to by dołączyć do wojny? :D No pomyśl trochę. Prędzej to by odesłali większość i zostawili płotki by mieć pretekst do ataku a nie ryzykowali totalną demolką. A w morze wyszły tylko dwa lotniskowce wcześniej. Statki USA i tak był zatapiane na morzu przez Uboty, a Japonia była w pakcie trzech, więc amerykanie nie potrzebowali dodatkowo ryzyka by im japońce wyniszczyli flotę na pacyfiku, tylko po to by dołączyć do wojny. Gdyby Japońce wykorzystali szanse to USA nie miało za bardzo czym walczyć na pacyfiku.
Co do WTC. TO wszystkie "prace" na temat termitu zostały obalone. Żadna z prac nie była pracą naukową a opierała się tylko na tym, że swiadkowie cos tam widzieli, nic ponadto. Miejsca publikacji tych prac to Bentham Science Publishers, który wielokrotnie miał problemy ze swoją rzetelnością. Teksty tam pojawiające się często nie miały sensu. A wierzą w nie tylko tacy odklejeńcy, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy jak Wy którym się nudzi, i któzy nie mają żadnego pojęcia. Rzekome próbki pyły zostały pobrane od prywatnych osób po 8 latach. Niewiadomo jak były przechowywane itp. DO tego odmówiono przekazania próbek poważnym naukowcom :DDD
Ostatecznie w skrócie, metal można ciąć, ale nie za pomocą TERMITU a TERMATU, o czym głąby takie jak ty i ci pseudo badacze z USA nie mieli pojęcia i wyszli już dawno na głupków, a ty tylko powielasz znalezione gdzieś w szambonecie tego resztki.
Do tego potrzeba by było setek ton TERMATU by wierze się zawaliły, ale gdyby go użyto to wymarłoby pól Nowego Yorku, bo jest to substancja strasznie toksyczna i w takiej ilości by po prostu wybiła ludzi. A Przypominam, że w NY mieszka 8 mln osób.
cięte kolumny?
Zwolennicy teorii spiskowych często również na dowód użycia termitu wskazują przecięte równo kolumny nośne. Ma to być niepodważalny dowód na celowe wyburzenie wież. Zdjęcia ściętych kolumn nie pochodzą z 11 września, tylko z dni późniejszych. Służby pracujące na miejscu używały lanc termicznych do cięcia kolumn nośnych, aby łatwiej je było transportować poza teren katastrofy. Cięcia zostały więc wykonane po zawaleniu się budynków i w żaden sposób nie mogą być wykorzystywane do potwierdzenia hipotezy o użyciu termitu.
Po za tym sądzisz, że ktoś zapomniałby o tak ważnym szczególe, i ciął kolumny gdy bydunek jeszcze stał? Przecież w to mogą wierzyć tylko totalni IDIOCI!

nudecroft

loooo

FeRu89

Kolejny odklejeniec. Filmu nie widziałem, ale że w WTC uderzyły samoloty, to już pokazano tyle filmów, zdjęć, opisów świadków z wież i z poza. Zawalenie też wytłumaczono wiele razy i w to wierzę a nie w pieprzenie pseudo naukowców, zapewne tych samych z których usług korzystał Macierewicz.
Pentagon? A co według Ciebie w niego uderzyło? Na pewno nie rakieta bo zniszczenia byłyby inne. Twierdzisz, że nie samolot? TO gdzie w takim razie podziały się tę brakujące samoloty z ludzmi? dzizasss

marcin0218

Oglądałam na planet film dokumentalny gdzie wypowiadają się mądrzy ludzie, woskowi, koordynatorzy itp. Nie wypowiada się jakaś babcia klozetowa tylko ludzie poważni na ważnych stanowiskach.

FeRu89

Bull-shit, brednie szura, który wierzy w filmy z żółtymi napisami.

ocenił(a) film na 6
vg2

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w jego nicku jest "89 a to znaczy, że jest z pokoleń po 30stce. "Szur" to określenie gimbazy, więc jak mniemam jesteś gimbusem. Gimbusi również używają obcojęzycznych wstawek. Nie jesteśmy w USA, żebyś tu pisał "bullshity" jakieś, naucz się chłopczyku poprawnego języka no chyba, że jesteś jakimś hamerykańskich produktem systemu . Podnieciłeś się, że próbujesz tu jakąś obrazę uskutecznić?
Ja rozumiem, że opłacane konta mają tutaj zadanie, by obrażać jak ktoś napisze coś co odstaje od głównej narracji systemowej, ale mogliby się postarać ze stosownym słownictwem, bo ktoś kto jest po 30stce nie będzie prowadził rozmowy z kimś kto jest z pokoleń gimbazy - za duża przepaść. Gimbusy są TYPOWO produktami systemowymi - wystarczy spojrzeć w jakich pokoleniach się szerzy nowo-pseudo-moda jaką jest LGBT.

ocenił(a) film na 5
FeRu89

Źródło?

ocenił(a) film na 6
MagicDubs

Prawa natury znamy?

FeRu89

To właśnie USA są największymi terrorystami na świecie, ale zgrabnie odwracają kota ogonem, a ciemny lud patrzy i wierzy.

ocenił(a) film na 4
FeRu89

To dlaczego film oceniles aż na 6?

uwa21

Co się mają poglądy do oceny dzieła jakim jest film?

FeRu89

Oto moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Lordem Felixem Morganem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który pomógł mi zacząć i zostałem inicjowany w Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem sumę 1 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło lorda Felixa Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego porządku świata Iluminatów już dziś, skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem już dziś, to Twoja najlepsza szansa na uzyskanie członkostwa w iluminatach, którego zawsze pragniesz. Skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem WhatsApp +2348055459757

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones