PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783027}
6,4 11 846
ocen
6,4 10 1 11846
Dwunastu odważnych
powrót do forum filmu Dwunastu odważnych

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Podobne filmy kręci kinematografia rosyjska ;) Też ma samych odważnych ... To jest po prostu naiwne i głupie ! Może ktoś bez mózgu to łyknie ? Ogólnie długi ,nudny i bez sensu ;)

ocenił(a) film na 7
con_desiros

film na faktach, przykro mi ze historia nie pisze bardziej fascynujacych dla ciebie scenariuszy... moze jednak zostan przy horrorach?

sobanek

to ze na faktach to jeszcze nie znaczy ze tak wlasnie bylo bo najczesciej wygladalo to zgola inaczej

ocenił(a) film na 7
grzes1962

i dlatego wlasnie takie filmy nazywa sie opartymi na faktach... :) LOL Czy Ty ogole rozumiesz co Ty piszesz?

sobanek

Dobra fakty faktami, nie twierdzę że tak nie było ale jest jedno ale ... jak myślisz co uderzyło w Pentagon ?.. na pewno to nie był samolot, więc moja teza jest taka że amerykanie wiedzieli o zamachu z 11 września ale nie spodziewali się że tyle ludzi zginie, przecież musieli mieć pretekst do wojny. Cała ta sprawa śmierdzi i to strasznie, jak mi nie wierzysz to sobie poczytaj odpowiednie artykułu ale nie takie co tworzył Antek odnośnie Smoleńska :)

grzes1962

cóż...prawie tak było > http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/12-strong/

ocenił(a) film na 7
Jan.Mikolaj

dzieki,i cos Grzes zamilkl....

ocenił(a) film na 4
sobanek

Historia oparta na faktach... tak jak i Dziewiąta Kompania też była oparta na faktach. Co nie zmienia sytuacji, że film ten jest słaby, naiwny i wtórny. John Rambo w Rambo2 tez strzelał, walczył na koniu i sam zawojował Afganistan a Wajda pokazał szarżę kawalerii na czołgi. Do pełni kiczu brakuje tylko fanfar i hymnu na tle amerykanskiej flagi. Ale tylko dlatego, że żadnego hero nie chowali na cmentarzu w Arlington.

ocenił(a) film na 7
ronin29

za Janem Mikołajem : http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/12-strong/ i co?

ocenił(a) film na 4
sobanek

i nic. Film jest słaby i nie zmieni tego nawet, że opiera się na wydarzeniach historycznych. A tobie gratuluję umiejętności kopiuj -wklej, bo już z treścią wypowiedzi jakoś cieniutko

ocenił(a) film na 7
ronin29

plonk

ocenił(a) film na 4
sobanek

Tak cię nazywają koledzy? Do podstawówki nabrać trochę wiedzy i ogłady, a potem zacznij od Disneya komentować

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sobanek

Jestem zwolennikiem tezy, że dyskusja z rozumnymi inaczej Sebixami przypomina zapasy ze świnią w błocie, przy podobnych rezultatach. Szkoda cennego czasu na wspólne nurzanie się w szambie, a ten portal nie jest miejscem na uczenie podstaw wiedzy i kultury wypowiedzi oraz wyciąganie słomy z butów ubogich umysłowo. Jednak w imię pewnych pryncypiów trzeba zgłaszać przejawy chamstwa, bo inaczej utoniemy w powodzi plugawych wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sobanek

Nie będe poświęcał mojego cennego czasu na tłumaczenie podstawowych spraw. Trudne dziecinstwo czy wrodzona słabość umysłu nie są okolicznością łągodzącą dla chamstwa, plugawego języka i słomy w butach. Z zasady nie wdaję się w bezowocną dyskusję tylko zgłaszam takie wypowiedzi twoja, by admini mogli banować świrów a sam filmweb nie zamienił się w szambo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sobanek

Po co rozmawiać z trollem ? Generalnie zastanawiam się po co on w ogóle ogląda filmy... Większość jego ocen to 3 albo 4... Ciężko go zadowolić. Do tego pisze bzdurne gimnazjalne komentarze nie poparte żadnymi argumentami.

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

nie on jeden niestety ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
sobanek

zauważyłeś, że oczyścili stronę z twoich wpisów? Jak obiecałem, nie odpuszczę ci, i jak nie powściągniesz plugawego języka to całkiem dostaniesz bana i kolegom na ławce będziesz filmy komentował, a nie tutaj

ocenił(a) film na 7
ronin29

brawo ty :D

ocenił(a) film na 4
sobanek

napisałem to w miarę prosto, żeby dotarło do kogoś o nienachalnej inteligencji. Cieszę się, że wyciągnąłeś z tego jakąś życiową naukę... (uwaga -ironia)

ocenił(a) film na 7
ronin29

idz sie chlopcze przewietrz... dziekuje.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Trudne sprawy albo dlaczego ja sobie obejrzyj

ocenił(a) film na 4
Horus_filmweb

To opowiedz o takiej łatwej sprawie, jak można precyzyjnie bombardować na zawołanie, z dużej wysokości, z takiego kolosa jak B52, zwykłymi, niekierowanymi bombami, i to w górach, gdzie prądy powietrzne są silne.

ocenił(a) film na 5
con_desiros

Twój mózg z kolei najlepiej łyka kino przeznaczone dla najmłodszych - z resztą sobie nie radzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones