PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464766}

Dylan Dog: Detektyw mroku

Dylan Dog: Dead of Night
5,0 1 368
ocen
5,0 10 1 1368
Dylan Dog: Detektyw mroku
powrót do forum filmu Dylan Dog: Detektyw mroku

inny

ocenił(a) film na 8

Niska ocena chyba jest spowodowana kategorią filmu podaną przez filmweb. Horrorem nie jest każdy film,w ktorym występują zombie, wampiry, wilkołaki i in. Ciesze się,że oglądnęłam film bez wcześniejszego sugerowania się oceną filmu. Polecam wyczyścić się z uprzedzeń, bo to bardzo fajna i przyjemna produkcja.

ocenił(a) film na 2
roccan

Nie, winą słabej oceny jest zepsucie świetnego pomysłu. Komiksy o Dylan Dogu są rewelacyjne, mają świetny mroczny klimat i wciągają bez reszty (były parę lat temu wydawane przez Egmont). Tutaj twórcy nie mieli nawet praw do pokazania genialnego Groucho, który w komiksie jest asystentem Dylana. Tak naprawdę to z oryginalnych przygód detektywa mroku wzięli tylko nazwisko głównego bohatera.

ocenił(a) film na 8
Est85

Umrę! zginę! nie znałam komiksów.....-.- Oceniłam film, a nie komiks, którego nie znam i do tego się przyznaję bez bicia. Film jest fajny, przyjemnie się ogląda i tyle. Nie muszę do mojej oceny mieszać znajomości komiksu. Ale dzięki za podpowiedź - może gdzieś uda mi się je znaleźć.

ocenił(a) film na 2
roccan

Polecam poszukać, bo komiksy z tej serii są fantastyczne. Być może po ich przeczytaniu zmienisz zdanie co do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones