PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464766}

Dylan Dog: Detektyw mroku

Dylan Dog: Dead of Night
5,0 1 368
ocen
5,0 10 1 1368
Dylan Dog: Detektyw mroku
powrót do forum filmu Dylan Dog: Detektyw mroku

tragiczny film

ocenił(a) film na 2

jeden z najgriszych jakie w zyciu widzialem.Nie daje 1 tylko dlatego ze jedynki sa zarezerwowane dla uwe bolla

ocenił(a) film na 4
Abraxus

Obejrzj sobie najpierw: Stoic, Darfour, Rampage i dopiero zabieraj głos na temat Bolla znawco od siedmiu boleści

Lapka_

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
Pieter1993

Fakt też położyłem lachę na Bolla jednak tym rampagiem naprawdę mnie zaskoczył ^_^

Julas_fw

Koniecznie jeszcze warto dodać "Seed" Uwe Bolla !

ocenił(a) film na 4
ciro85

Tak, masz rację, przypomniałem sobie o nim już po fakcie. Naprawdę dobry horror z porażajacym wręcz zakończeniem. Ale większość, jak widać woli wystawić jedynkę bez oglądnia filmu. Druga sprawa, że ci osobnicy chyba nigdy nie widzieli naprawdę złego filmu, który zasługuję na jedynkę.

ocenił(a) film na 2
Abraxus

rampage ogladalem. Bylo to szczytowe "dzielo" w "karierze" uwe bolla co nie zmienia faktu ze on jest najgroszym rezyserem na swiecie. Broniac go pokaujecie tylko jaki reprezentujecie poziom swojego gustu

ocenił(a) film na 4
Abraxus

Widać, że Twoja wiedza filmowa jest bardzo uboga, skoro nazywasz Bolla najgorszym rezyserem. A akurat "rampage" wcale nie jest jego najlepszym filmem, choć zdecydowanie jednym z lepszych. I tym bardziej, nie widziałeś chyba filmu zasługującego na jedynkę. W takim razie luknij na te pozycje: "Mummy maniac" , "Living Dead Lock Up 2: March of the Dead" lub "Ghost Month". Gwarantuję, że zmienisz zdanie.

ocenił(a) film na 2
Lapka_

moja wiedza o filmach jest uboga, hahahaha, wysmienity kabotyn z ciebie

ocenił(a) film na 4
Abraxus

Twoje wypowiedzi dokładnie o tym świadczą, ale szkoda mi już czasu na uświadamianie kolejnego ignoranta, który stawia jedynki bez obejrzenia filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Abraxus

Jeśli nawet nie, to i tak bez względu na jakość filmu, oceniasz go na jeden, o czym świadczy powyższe zdanie internetowy bohaterze: "Nie daje 1 tylko dlatego ze jedynki sa zarezerwowane dla uwe bolla"

ocenił(a) film na 2
Lapka_

czytanie ze zrozumieniem to sztuka, której tajników nie posiadłeś. Jakby miał oceniać normalnie to ten film by dostał jeden a wiekszosc filmow bolla -1. Teraz to ogarniasz obronco ucisnionych?

ocenił(a) film na 4
Abraxus

Ciężko ogarnąć Twoje wypociny, a skalę ocen też masz niczego sobie.

Lapka_

film dobry do sjesty poobiedniej. ty zasypiasz na starcie, budząc się stwierdzasz, że oto napisy końcowe. to już wolę reklamy na polsacie. Idiotyczny, pełen bzdur i głupot. nie polecam!!!!

Abraxus

racja, już l;eszpe są gumisie, przynajmniej akcja tam żywsza i większy suspens

ocenił(a) film na 6
Abraxus

Ja szczerze po prostu nie lubię filmów o wampirach, wilkołakach i tego typu cudacznych stworzeniach. Ale ten był całkiem niezły, nie znudził mnie, jak większość takich pierdół.

Co do Uwe Bolla polecam Blubberella. Po prostu totalne śmieszne głupoty. Ale pośmiać się idzie. Jedyne co mogę powiedzieć negatywnego o tym reżyserze - te wstawki z stopklatkami i napisami zbytnio przypominają tarrantino.

ocenił(a) film na 6
Abraxus

to w takim razie nie wiele widziałeś założycielu wątku :)
Dylan Dog to średni film, ale ja mu daję o jedna gwiazdkę więcej za tło, zwłaszcza zombiaki i całkiem dobrą charakteryzację innych postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones