PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31695}

Dyliżans

Stagecoach
7,5 5 643
oceny
7,5 10 1 5643
7,5 13
ocen krytyków
Dyliżans
powrót do forum filmu Dyliżans

Ukłon dla Forda

ocenił(a) film na 10

Nie przepadam za westernami, ale ten film zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Chyba czas zweryfikować poglądy...

ocenił(a) film na 8
Salome

Ja też za westernami nie przepadam. Dopiero wczoraj włączyłam na TVP Kultura ten film bo wszystkie inne filmy o tej godzinie na innych kanałach obejrzałam. Nie wiedziałam o czym dokładnie jest ten film, kto tam gra, wiedizałam tylko, że Ford rezyserował i że klasyk. Juz na niejednym klasyku się zawiodłam a tu... niespodzianka. Mimo "wieku" film jak najbardziej ciekawy, naturalny (wiadomo wtedy była inna technika inny sposób gry aktorskiej). Podobał mi się bardzo i nawet miałam wrażenie, że wszyscy aktorzy jak na film z tamtych lat byli mega naturalni (nie umiem tego opisać czasami stare filmy są dla mnie zbyt teatralne). Lekarz super, aktor grajacy "duchownego" hehe genialnie znerwicowany ciapek.

ocenił(a) film na 8
gabi_2

no,a to samo stwierdziłam, wszyscy grali jakoś tak niesamowicie naturalnie, warto go było zobaczyć chociażby dla pana lekarza i jego kwestii ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones