PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1467}

Dym

Smoke
7,7 20 877
ocen
7,7 10 1 20877
7,5 15
ocen krytyków
Dym
powrót do forum filmu Dym

...nie chcę się rozwodzić na temat tego filmu gdyż nie mam czasu się rozpisywać.
Skoro wiemy już, że cały ten film jest oparty o motyw "wszystko się dzieje przypadkiem a nic nie dzieje się z przypadku" - ostatnia scena gdy pokazują murzyna który kradnie erotyczne pisemka - czy komuś z was przemknęła myśl z perspektywy całego filmu, że mógł być to młody Cyrus? Lata by się zgadzały... :)

Piękne jest to, jak reżyser jeszcze potrafi zostawić widzowi "coś dla siebie" ale nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Dawno żaden film zagraniczny tak mnie nie uwiódł. Jeśli jeszcze ktoś żyje z tego filmu zapraszam do dyskusji.

Snay

Jestem również pod wrażeniem tego filmu. Byłem na nim w kinie, jakoś w 1996. Pamiętam nawet z kim. Mniejsza o to. Też pomyślałem o zakończeniu w ten sam sposób. Osiedle, na którym mieszkała opiekunka Thomasa to było dokładnie to samo osiedle. Młody potem kradnie pisemka tak, jak w opowieści Auggiego. Ale może być też tak, że Auggie zwyczajnie to zmyślił. Tak przynajmniej dawał się sugerować Paul Benjamin. Jednak ja uważam, że to się naprawdę zdarzyło, bo jakoś tak czuję, że Auggie byłby do tego zdolny. Te 5000 wręczone Ruby są tego świadectwem. Przecież ten interes mu nie wypalił, a nie powiedział ani słowa. Piękny film o zwykłych, niezwykłych sprawach i ludziach. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones