PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 824
oceny
7,1 10 1 224824
7,3 36
ocen krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8

Nie jakiś epicki jak dzień niepodległości ale realny (oczywiście w przypadku postępowania ludzi i postaw).

ocenił(a) film na 10
patryk_B

potwierdzam , film bardzo obry dla koneserów s-f i dużo mówi o pstawie ludzi ''politycznych''...

ocenił(a) film na 8
patryk_B

Zgadza sie. Film ogladałem wczoraj po raz 1 na AXN po komentarzach spodziewałem sie średniego filmu. Początek szału nie robił pózniej dużo lepiej. Naprawde dobre kino sf.

lipen

Też na początku średnio mi się podobał, chociaż pomysł z filmem-reportażem "prawdziwych" wydarzeń był naprawdę niezły.
I nawet nie wiem w którym momencie powiedziałam do męża "nie róbmy przerwy, musimy obejrzeć cały dziś!!". tak mi się później spodobało , mimo iż była już bardzo późna godzina (jak na mnie i oglądanie filmów) ;)

ocenił(a) film na 8
patryk_B

Ten film bije dzień niepodległości na głowę. Nie ma zbędnego patosu

ocenił(a) film na 10
patryk_B

Moim zdaniem nie ma co porównywać. Ten film to jest NOWY GATUNEK SF. Może inny reżyser z HOLLYWOOD POCIĄGNIE TEN TEMAT.

ocenił(a) film na 10
harfiarz

Lepiej oby nikt z Hollywood tego nie spaprał bo oni w porównaniu do tego maja wysoki budżet a kiepską treść

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones