PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 820
ocen
7,1 10 1 224820
7,3 36
ocen krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

Film jest okropny

ocenił(a) film na 2

Film jednak jest z lekkim humorem można by powiedzieć, że to parodia sf.
Na plus zasługuje oryginalne podejście do tematu. Podejście do filmu z obcymi jest nareszcie świeże! Coś innego. Można by powiedzieć, że ludzie lewicowi politycy na ziemi są tak głupi, że tak głupi sceneriusz faktycznie mógł by się dokonać.

ocenił(a) film na 10
huberator

amen . nie zgadzam się . uzasadnienie jest tajemnicą. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
huberator

Do połowy filmu myślałem, że się zanudzę, ale od momentu kiedy główny bohater pomaga obcym film się rozkręca. Chyba jedyny film jaki widziałem, w którym bardziej kibicowałem obcym niż ludziom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
harfiarz

"Polskiej druźynie?" Na pewno będę kibicował polskiej drużynie nawet jak będzie wygrywać. Dużo szczekasz i obrażasz innych. Widać to najlepiej potrafisz. Pisać możesz wszystko. W rzeczywistości podkuliłbyś ogon i zwiał jak scooby-doo!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
huberator

Szkoda że oglądałeś inny film niż my wszyscy a wypowiadasz się właśnie o tym
Komedii to ja tam nie widziałem a parodią to jest ale twoja wypowiedz (Terminator to też pewnie była parodia SF)
2 punkty to jest nędza , a niezależnie od upodobań to w żaden sposób ten film nie zasługuje na taką niską ocenę
Film jak piszesz ze świeżym podejściem , i tu zgoda(odnosi się wrażenie że to się dzieje naprawdę )
Trzeba pamiętać też że to jest KINO NISKO BUDŻETOWE a mimo to ma świetne efekty i uważam że świetną fabułę

ocenił(a) film na 2
piterek45

ten film obraża inteligentnego widza jeśli miał by podejść do tego poważnie.

ocenił(a) film na 10
huberator

Skoro za takiego ''widza ''się uważasz zgoda nie neguję
Ja do SF nie podchodzę poważnie bo to nie poważna tematyka i może dla tego łubie ten gatunek
Masz strasznie skrajne poglądy filmy dobre i bardzo dobre uznałeś za genialne co jest dla mnie zagadką ????? czemu?????
Skoro jesteś tak inteligentny to chyba sam powinieneś stwierdzić że przesadziłeś w obu przypadkach

ocenił(a) film na 1
huberator

popieram -parodia =fabuła zmusza do myślenia i wyciągania wniosków jedynie osoby upośledzone umysłowo-dla reszty film jest zwykłym nachalnym zmuszaniem do debaty na temat traktowania mniejszosci-zwyczajnie film dla ......a zresztą daję 1 i tyle

ostrejo

nachalnym ? przepraszam ale w tym filmie nie było ani patetyczno-moralizatorskich przemów ani krewetek domagających się swoich praw w sądzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones