PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 833
oceny
7,1 10 1 224833
7,3 36
ocen krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

Oglądając ten film czułam się, jakbym oglądała film klasy B, niskobudżetowy, zahaczający o jakąś parodię. Zupełnie nie podeszła mi estetyka tego filmu i cały jego zamysł. Klimat mnie totalnie odrzucił. Wolę jednak klasyczne podejście do S-F.

ocenił(a) film na 9
EvilS

O czym ty bredzisz? Niskobudżetowa produkcja? Zamysł zderzenia współczesnej cywilizacji z obcymi z kosmosu był genialny. Po prostu prawdzie SF, a nie jakaś kolejna space opera dla mało wymagających... A efekty specjalne biją niejedną megaprodukcję która wyszła po D9.

ocenił(a) film na 10
Jinno

Ale zasadniczo ten film miał porównywalnie do innych niski budżet - zaledwie 30 milionów dolarów.

EvilS

W porównaniu z amerykańskimi produkcjami z tego gatunku te film był niskobudżetową produkcją. Po drugie realia Johannesburga to nie to samo co wyczesane krajobrazy USA.

EvilS

Ja też miałem takie odczucie, jakby efekty, scenografia itd. były tanie. Praca kamery mi się nie podobała, ale film broni się klimatem.
Pozdrawiam

EvilS

Właściwie ten film Był niskobudżetowy (30 milionów) ale mimo broni się akcją, pomysłem i klimatem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones