PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 308
ocen
6,6 10 1 37308
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Co za moda hejtować przed premierą? Szczególnie jak film ma taką tematykę, przecież to jest nasza historia, co to za różnica jakie są efekty specjalne? Jak będę chciała efekty to pójdę na marvela, a tu się idzie zeby obejrzeć historie!

Rozex54

No jak - żeby lepiej się poczuć.
Jestem ciekawa opinii o filmie 303 Bitwa o Agnlię - jutro wchodzi do kin, to dopiero może być ubaw - przecież zumbach będize dubbingowany

myszanska

Jak zobaczyłam w zwiastunie, że Iwan Rheon mówi po polsku to najpierw nie wiedziałam czy to żart czy parodia. Z całym szacunkiem dla filmu, ale co to ma być? Brytyjski aktor gra Polaka i podkładają mu dubbing...Powiem krótki, nie mogę się doczekać naszej polskiej produkcji.

myszanska

To samo pomyslalam, przykro to mowic, ale to jest bardzo charakterystyczne dla nas, Polakow. Szukac dziury w calym, wymyslac argumenty z du... Strasznie mnie to denerwuje, bo rozumiem, ze ktos byl na filmie i mu sie nie spodobal, niech wyrazi swoje zdanie, ale tak?
Bez ja!!!j- Zumbach ma byc dubbingowany?- to bedzie parodia...

Rozex54

bo to takie polskie, hejtowac i uzalac sie

Martix_me

Tylko teraz nie popadnij w to samo ...

Rozex54

Ale nawet patrząc na efekty specjalne - przecież w trailerze polskiej produkcji wypadają one o niebo lepiej.

dari71

Yyyhm O NIIEEEE3BO LEPIEJ?xd przeciez oba wygladaja jak kupska, tylko ten angielski troche lepiej, a jak myslisz inaczej to obejrzyj i porownaj te trailery jeszcze raz, tylko tym razem zaloz okulary.

Rozex54

Uwielbiam takich filmowych januszy. "A co tam kurła efekty specjalne, film polski o polskiej historii. Te efekty to po co to kumu a, czy to poczebne wgleee?"
Wedlug mnie jest to mowione w podwojnych standardach, bo jak ten owy janusz obejrzy jakis idk film angielski ze slabymi efektami, to wlasnie zacznie hejtowac, ale jak juz UU POLSKI KURŁA to te efekty wcale nie maja znaczenia, bo wazne aby polsza wyszla jak najlepiej i w ogole bohaterzy. Tak to nie dziala. Co mnie to obchodzi, ze jest fajna historyjka jak cgi bije po oczach xd
"a tu sie idzie, zeby obejrzec historie" myslisz, ze nauczysz sie takiej historii w 1.30h filmie? Myslisz, ze nie ma zaklaman w takich filmach? O co be?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones