PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492200}

Dzień, w którym Ziemia zamarła

The Day the Earth Stopped
3,6 1 555
ocen
3,6 10 1 1555
Dzień, w którym Ziemia zamarła
powrót do forum filmu Dzień, w którym Ziemia zamarła

Jak dla mnie jeden z lepszych filmów kina !!! Szczególnie dla tych,co mają silną wiarę, bo z całym szacunkiem, ale ludzie o ograniczonym mózgu, nie zrozumieją... Polecam wszystkim o podobnym guście

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

zgadzam sie z przedmowca. film ma przeslanie i trzeba miec choc troche rozumu zeby go pojac. film orzymuje zaslozone 10/10 polecam wszystkim o IQ wiecej niz dno

mucia11111

Miło, że są jeszcze na tym świecie ludzie inteligentni, tacy jak Ty, którzy rozumieją znacznie więcej niż 99 % ludzi współczesnego świata !!! Dzięki za komentarz, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
Shurtugal_Eragon

Z całym szacunkiem ale Wy chyba nie wiecie co piszecie ;|
Film jest totalną porażką. Połowa scen jest zerżnięta żywcem z "Dzień w którym zatrzymała się Ziemia". Ba! Nawet tytuł podpada ;/
O akcji można powiedzieć tyle, że jej nie ma. Pół filmu jeżdżą po ulicy, nagle tuż za nimi pojawia się jeep wroga. Jest tuż za nimi, gdy nagle główni bohaterowie skręcają do jakiegoś garażu i gubią jeepa. Że co ja się pytam? Takich akcji jest pełno. Przesłanie? Zerowe. Obejrzyjcie lepiej oryginał ;)
Pozdrawiam!

PS. Dałem 1 bo to jakieś nieporozumienie...

piatas5

Tak się składa, że oglądałem " Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia ", a mimo to nie zgadzam się kategorycznie z Twoim zdaniem !!! No cóż, widzę że się nie przekonamy, ale szanuję Twoje zdanie, w końcu każdy jest inny i ma prawo co inne mu się podobać ... Pozdrawiam ..

piatas5

oczywiście chodzi wam o wersję z 1951 roku?

antygrafik

O wersję z 2008 roku oczywiście ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones