PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442004}

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

The Day the Earth Stood Still
5,7 167 827
ocen
5,7 10 1 167827
3,8 11
ocen krytyków
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
powrót do forum filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Film jest naprawde rewelacyjny. Oglądałem go już chyba z 5 razy. Polecam! 10/10

ocenił(a) film na 10
TheDayTheEarthStoodStill

http://www.youtube.com/watch?v=srU1xQAgzUk
z jakiego powodu na premierze filmu był Will Smith??? Czyżby pilnował synka???:)

ocenił(a) film na 3
TheDayTheEarthStoodStill

Przy Zapowiedzi ten film wyglada biednie :/. Straaaaasznie sie rozzarowalem. A koncowka ??. Ja nalezy przemilczec...
3/10

ocenił(a) film na 10
Shagohad

TA KOŃCÓWKA WŁAŚNIE TAKA MIAŁA BYĆ!!!! MIAŁA POKAZAĆ LUDZIOM ŻE "ZMIENIAMY SIĘ TYLKO W OBLICZU KRYZYSU"

ocenił(a) film na 3
TheDayTheEarthStoodStill

hahaha ...
wnioskuje ze masz z 13 lat bo jesli nie to wspolczuje :)

film jest tak plytki ze az sie plakac chce ... a zakonczenie to poprostu pariodia ... chyba im tasmy zabraklo :)

ocenił(a) film na 8
waterresist

po tej wypowiedzi wnioskuje że masz 15 lat i jesteś wielkim znawcą dobrego
smaku :)

waterresist

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Shagohad

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

kotbury

Płyta ci się zacięła desperacie?

TheDayTheEarthStoodStill

Też go wiele razy oglądałem ;P

ocenił(a) film na 5
TheDayTheEarthStoodStill

Niska ocena jest dlatego, że film jest na niskim poziomie. Przynajmniej zdaniem większości użytkowników. Sama dałam, dość naciąganą, piątkę. Oglądając, nie mogłam powstrzymać się od ziewania. Nudnawy, akcji brak, szablonowy. IMHO nie jest rewelacyjny, a mierny.

Miremel

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 4
TheDayTheEarthStoodStill

Film niezbyt mi sie podobał zawiódł moje oczekiwania 4/10
Ps.Końcówka mi się podobała

ocenił(a) film na 7
Bin96

A ja dałam 7/10... Podobał mi się... właśnie dlatego, że bez strzelania nadmiernego, biegania, łez, nadmiernej patetyczności... Tylko jak zawsze w hamerykańskich filmach wkurzają mnie dzieci... No i brakowało tylko gdzieś hemarykańskiej flagi ;D

ocenił(a) film na 5
Ragno

Ja nie wiem gdzie to pokazuje ze jestesmy zdolni do zmian.... Zapewne masz na mysli słowa wypowiadane przez Connelly która zapewnia ze sie zmienimy. A wierzyć na słowa raczej trudno... I w tym sek ze Klatu miał już postanowione że nas zniszczy i przez te słowa zmienił zdanie. Jako przedstawiciel rasy inteligentniejszej od nas z góry by wiedział że tak będziemy obiecywać. To jak z dzieckiem które obiecuje poprawe zachowania a i tak spokojniejsze niż zwykle będzie góra dzień. To że nas oszczędzają to żadne przesłanie.. to zwykłe powielanie innych filmów czyli wrzucenie happy endu bo tak ma być. Ja oceniam film na 5/10 I nie chwalmy go za małą ilość efektów bo niby twórcom nie o to chodziło... to czemu tylko je eksponowali w zwiastunach że nie zostało potem w filmie nic czego byśmy nie widzieli. Ogladałem dodatki i niby używali przy produkcji tego filmu wszystkiego co oszczedne. Jezdzili autami o napedzie hybrydowym. Wszystko wyłączali by na darmo nie chodziło choćby przez 5 min... tak twierdzą przynajmniej. Film ten jest solidnie zagrany i ma pare madrych dialogów ale ogólnie są to nam kwestie dobrze znane. W sumie autorzy filmu to wiedzą co pokazali w scenie gdy drugi obcy w ciele starszego Azjaty stwierdził ze my dobrze wiemy ze niszczymy Ziemię i nic z tym nie robimy. Przesłanie tego filmu ma w tych czasach tyle sensu ile walka z wiatrakami. 95% ludzi oczekiwało rozwałki którą promowano zwiastunami lub szło dla obsady. Co zmienia ten film ... a no to że idzie kolejny dwutlenek węgla do atmosfery bo miliny zostawiły włączone komputery by go ściągnąć:) Jak najbardziej autor tematu ma prawo mieć własne zdanie na temat tego filmu ale zbyt usilnie innych stara się przekonywać do swych racji otwierając już któryś tam temat. Nie ma się co dziwić czemu ma taką a nie inna średnią ... po prostu trzeba to przyjąć i już. Niestety w przypadku filmów komercyjnych w 99,9 % przypadków słaba nota oznacza słaby film. Ogół społeczeństwa jest głupi lub zbyt leniwy by chcieć zrozumieć film to też czasem w przypadku dramatów czy filmów psychologicznych słaba średnia nie oznacza od razu że film jest słaby. Ale w tym przypadku niestety średnia idealnie oddaje wartość tego filmu. Da się go obejrzeć bez większego bólu bo nie jest tragiczny ale to tyle.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

Mnie tam się podobało. Kawałek dobrej rozrywki daję 8/10

Bin96


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 6
TheDayTheEarthStoodStill

Motywy z całym cierpiącym, ewakułującym się światem był już w filmach nie raz. 6/10

ocenił(a) film na 3
tha_shiznit

Słaby 3/10, zawiodłem się o ile początek mnie zaciekawił o tyle zakończenie filmu totalnie mnie rozłożyło i rozczarowało.

ocenił(a) film na 4
Cziken

popieram, widziało się o wiele lepsze filmy z tego gatunku.

amithi


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Cziken


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 5
TheDayTheEarthStoodStill

Słaba nota bo słaby film... W porównaniu choćby z oryginałem wypada słabo...

makowskiope


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 1
TheDayTheEarthStoodStill

Mi osobiście film się w o ogóle nie podał 2/10..

Ogólnie nie lubię Sci-Fi

K_805


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 3
TheDayTheEarthStoodStill

Bardzo lubię kino s-f ale to jest sYf a nie s-f....
Kupiłem film na Blu-Ray i szybko się go pozbyłem bo nie jest wart nawet jednego obejrzenia a co dopiero kolejnych...

ocenił(a) film na 4
szaku23

ogladalem go 2razy w ciagu 2dni...

ale to tylko dlatego ze za 1razem zasnalem

slaby ten film, nic ciekawego jak dla mnie

El_Magiko

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

szaku23


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 10
TheDayTheEarthStoodStill

Popieram i podzielam zdanie :). Oby na świecie było więcej rozgarniętych ludzi, niż można by było wywnioskować ten fakt z komentarzy.

ocenił(a) film na 7
artefakt

Jak by kosmici zobaczyli te komentarze to by zrobili z nas pokarm dla robali :)

TheDayTheEarthStoodStill

Eeee.... bo ten film obraża mądrość i godność człowieka?

ocenił(a) film na 5
TheDayTheEarthStoodStill

Jaden Smith - to jest częste, że do filmu wstawiają postać irytującego dzieciaka, ale ten tutaj to jest poziom wybitny, bardziej niewdzięcznego i wkurzającego gnoja to nie widziałem nigdy. Gra tragicznie, napisany jest okrutnie źle i najgorzej, że im dalej w las, tym więcej go w fabule. To jest tragedia po prostu, jakby gdzieś na końcu zginął brutalną śmiercią, to bym dał 3 punkty więcej, a tak jest 5/10. Keanu świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones