PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222707}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
4,9 9 025
ocen
4,9 10 1 9025
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

Ziemia opanowana przez żywe trupy - gratuluję twórcom pomysłu na nową produkcję. Film ten naprawde bedzie potrzebował czegoś więcej, niż tylko jatek i ohydy, żeby zachęcić do przyjścia do kin nie tylko maniaków horroru. Choć musze powiedzieć, że plakat - może niezbyt wyrafinowany, jest nienajgorszy.

Thommy

Ziemia opanowana przez Zombie już była (Ziemia żywych Trupów). Ja sądzę że ten film będzie gniotem, bo znowu jakiś idiota wymyślił sobie biegające Zombie.

United_

z tego co wyczytałem w opisie filmu , obraz ten ma bardziej skupić się na "rosnącej psychozie" wewnątrz ostatniego ludzkiego schronienia , a Zombie zostaną przedstawione bardziej jako przyczyna i tło opowiedzianej Historii ...jeżeli film ten bardziej skupi się na tym jak ludzie zachowywaliby się wobec opanowania świata przez nieumarłych, i przedstawiło tą sytuację z bardziej psychologicznego punktu widzenia ( coś jak to było w "the Thing" Johna Carpentera ) ...każdy podejrzewa każdego że to ON jest zarażony...a nie na kolejnej Jatce Gore .....to może to być całkiem ciekawy film :)

ocenił(a) film na 5
Thommy

Biorąc pod uwagę, że to tylko remake wersji z 1985 roku, raczej nie można się spodziewać jakiegoś oryginalnego pomysłu - remake to remake. Nie rozumiem po co komu ta nowa wersja - 20 to tak strasznie dużo, żeby ludzie zapomnieli o kultowym klasyku? Ktoś się uparł i teraz "remake'ują" kolejne części cyklu... Pewnie za 15-20 lat zrobią przeróbkę "Land Of The Dead", bo to już będzie taki "stary zapomniany film"... No, ale ja jestem fanatykiem filmów o żywych trupach, więc obejrzę na pewno. Choćby dla zasady. Zobaczymy.

ocenił(a) film na 10
Patrix666

A Wiecie kiedy to będzie w kinach ? zwiastun był dawno to dawno temu ;/ chodzi mi o premiere w staanach pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones