PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495112}
5,1 1 245
ocen
5,1 10 1 1245
3,6 7
ocen krytyków
Dzień czekolady
powrót do forum filmu Dzień czekolady

Kino wartości

ocenił(a) film na 9

Warto zobaczyć! Mądry i wzruszający film. Porusza tematy, o których zazwyczaj nie rozmawiamy z naszymi dziećmi. Film zarówno dla starszych jak i młodszych widzów.

Gosia_bielak

Też tak myślę - bardzo przyjemny film i udana gra aktorska :) Nie zawiodłam się!

ocenił(a) film na 10
alinka_minka

sama obsada robi wrazenie, a to co robia na ekranie to naprawde dobra rzecz.. czy przyjemny, nie wiem;) ale na pewno jest dobrze przemyslany, daje do myslenia i costawia w kazdym cos pozytywnego

ocenił(a) film na 3
alinka_minka

akurat gra aktorska dwójki dzieci jest fatalna, dziewczynka beznamiętnie cedzi słowa nie otwierając przy tym ust,
dzieci rozlazłe i bez życia jak kukiełki, w pierwszej chwili odniosłam wrażenie, że są dubbingowane.
film dobry... ale do spania ;)

Gosia_bielak

Film epicki! Gorąco polecam :D

Gosia_bielak

Ten komentarz i konto wcale nie wyglądają na opłacone promowanie filmu, kompletnie w ogóle.

Kolpor

Jak widać sporo ludzi wypowiada się pozytywnie na temat filmu i nie trzeba w tym wszystkim doszukiwać się niewiadomo czego - po prostu świetny polski film :) Sama byłam w kinie, przekonałam się, a wręcz zostałam oczarowana fabułą i grą aktorską :) PS jeśli myslisz, że jestem kontem fikcyjnym to się mylisz - możesz znaleźć mnie na facebooku ;) Pozdrawiam Malwina Kowalewska

Kolpor

ta, same swiezo zalozone konta i po 0 ocen, czasem 5 xD

ocenił(a) film na 3
Gosia_bielak

To mógły byc taki film, gdy takim był. A jest - drewno, wtórność i wszechogarniająca nuda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones