PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495112}
5,1 1 245
ocen
5,1 10 1 1245
3,6 7
ocen krytyków
Dzień czekolady
powrót do forum filmu Dzień czekolady

Dla każdego coś miłego - dzieciakom magiczny świat przyoadnie do gustu , rodzicom zaimponuje mądrość przeakazu, a świetna gra obsady zapewni miłe doznanania kulturalne, zachwyt!

dk2012

Film zdecydowanie cieszy oko, dorosły widz z pewnością doceni zdjęcia. Dla dzieci też wydaje się atrakcyjny fabularnie, fajnie, że poruszono trudne tematy. Zawsze na plus w przeciwieństwie do bezmyślnej papki, jaką serwują niektóre animacje.

ocenił(a) film na 10
dk2012

w końcu wartościowy film na który warto zabrać dzieciaka. Mój uwielbia takie baśniowe klimaty. Jest ponadto bardzo wrażliwy a ten film ma przesłanki terapeutyczne jak radzic sobie z różnymi emocjami co mnie przekonuje i po weekendzie idziemy koniecznie

wiola4343

A Ty to wynajęta od ludzi Diablo i Dywizjonu 303 xD

ocenił(a) film na 10
dk2012

Film nie tylko dla najmlodszych:) i choc dotyka trudnych emocji, nie jest smutny. Mnie przyciagnela obasada aktorska i nie zawiodłam sie. Mloda wyszla z kina zadowolona i o to chodzilo.

ocenił(a) film na 10
cynaminek

Zgadzam się, nawet dla tych starszych. BArdzo fajna ekranizacja książki

ocenił(a) film na 10
Anna_Blyskun

raczej dla starszych dzieci, madry, wartosciowy i ciekawy, dałbym 10 za dobór obsady i terapeutyczny podkład

dk2012

Jestem pod wrażeniem, przepiękna opowieść, cudownie było zanurzyć się w tym bajkowym świecie :)

ocenił(a) film na 10
dk2012

Kot i Cielecka wyszli z siebie - dosłownie :). Fajnie zagrane :)

ocenił(a) film na 10
Anna_Blyskun

haha, dobrze podsumowałas:) Role nie duze, ale charakterystyczne i swietnie sie w nich odnaleźli oboje.

Anna_Blyskun

Cielecka z brodą <3 Serio to trzeba zobaczyć

ocenił(a) film na 10
salenta

mnie się podobała, mimo tego :0 tak, rola bardzo charakterystyczna i jak to Cielecka na ekranie, nie pozwala odwrocic od siebie wzroku pomimo charakteryzacji

ocenił(a) film na 3
dk2012

Tak to jest, jak ktoś - Ty - w ogóle nie wie, czym powinien być dobry film. Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones