PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 196
ocen
4,8 10 1 51196
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

Tak się składa, że również byłam na tej premierze i mam z goła inne odczucia. Tragicnzym
filmem to byli "podejrzani zakochani" - zostałam zaproszona na ten film, wiec wstrzymałam się od
jakiegoś mocnego negowania go, ale teraz już to powiem - to była katorga, nawet sliczna
Ksiązkiewicz nie pomogła. Tu Książkiewicz w roli trzeciopolanowej w sumie, ale jakże uroczej -
oprócz bezcennej miny, którą widać w teaserze z pszczółkami ma jeszcze parę fajnych
momentów. Totalnie bezbłędna jest Olga Bołądź, która pokazuje, ze świetnia radzi sobie
zarówno z rolami dramatycznymi - Agata Mróz, sensacyjnymi - służby oraz teraz jako
zafiksowana stylizacjami ludzi i wnętrz Paula, najlepsza przyjaciółka Basi, która
<niespodziewnaie> łapie chemię z niejakim Luckiem. Paweł Domagała, który gra rzeczonego
Lucjana - na czesć <czytał Lucjan Szłajski>, staje sie dla mnie synonimem dobrej komedii - jest
niezawodny, jego, teksty, mimika i ta naturalna charyzma... :D Nie bedę zdradzac za dużo -
komicznie, przesympatyczna postać - parę naprawdę fajnych polskich cech pokazanych właśnie
w nim. Basia - można było mysleć, że znów zostanie zaprzężona do kabaretowej roboty,
tymczasem ona i Aleks , czyli filmowy Szymon to postaci, które powiedzmy, są tutaj przebłyskiem
racjonalności. Uroczy, ładni, chwilami nieporadni, dzieki czemu maja okazję zabłyszczec ich
zakręceni najlepsi przyjaciele ;) Dobra rola Musiała, która mnie nieco zaskoczyła - w sumie
odważny debiut ;) Podsumowując - polecam, to pogodna komedia w sam raz na niepogodny
dzień :)

nowinka_filmweb

Bołądź w ogóle jest bardzo różnorodną aktorką (zmienna jak kameleon) ale to dobrze, fajnie jej w tych krótkich włosach. Ciekawa jestem jak tu zagra, bo to moja ulubienica.

nowinka_filmweb

No to o to chodzi w komedii. Lucek może być kultową postacią z tego co widzę i czytam ;)

bettiM

a ja znalazlem inny punkt widzenia http://quentin.blox.pl/2014/10/Dzien-dobry-kocham-cie.html

ideapawel_2

Każdy ma prawo do opinii, ale komedia to akurat pożywka dla krytykantów ;)

luleczek

ja wierze recenzji quentina - tej pelnej z ledwo widocznymi przekresleniami

ideapawel_2

nikt nie zabrania, ale mnie kobiece oko bardziej przekonuje, haha

nowinka_filmweb

Mam takie pytanie, a sa jakieś sceny seksu, albo to co się zdarzalo w polskim kinie - żarty z obrażania jakiś grup społecznych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones