PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487563}

Dzień dobry TV

Morning Glory
6,3 44 779
ocen
6,3 10 1 44779
4,8 9
ocen krytyków
Dzień dobry TV
powrót do forum filmu Dzień dobry TV

Nudny, po 40 min usnęłam! a gdybym spotkała na żywo Becky Fuller dałabym jej chyba w gębę!!!najgłupsza rola rachel!

ocenił(a) film na 3
karola_24

I harrison ford jako "mike"!! co to za imię dla niego?"mike"..phi

ocenił(a) film na 8
karola_24

Na szczęście nie oglądałaś go w kinie. A film w swoim gatunku dobry jak na lekką komedię. No i świetny Ford!

ocenił(a) film na 8
karola_24

A można wiedzieć czemu byś jej w gębę dała? Bo nie rozumiem za bardzo czemu tak ostro reagujesz, na co bądź fikcyjną postać.

ocenił(a) film na 8
galadriela

Też tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 6
galadriela

Ja rozumiem (a przynajmniej domyślam się) dlaczego autorka postu chciałaby przyłożyć Becky. Ona jest niemożliwie wkurzająca, jej pomysły nie sprawdziłby się w prawdziwym życiu, ale w filmie tak i jeszcze na swej drodze do sukcesu (niewyboistej) spotyka księcia z bajki, który nie wścieka się, gdy ta leci do pracy zamiast spędzać czas z nim. Wszystko układa się świetnie, oglądalność wzrasta niczym krzywa miareczkowania, a wszelkie niepowodzenia są umieszczone w filmie tylko po to, by bajka wydawała się bardziej wiarygodna. Nasza księżniczka swoją głupotą olśniewa w końcu nawet największego marudę, który powinien był dla własnego dobra zostać marudą (to moje własne zdanie).
W ogóle film jest nudny, w studio jest nudno jak w grobowcu, a ich programy są świetną kołysanką.

ocenił(a) film na 7
Epoxide

To prawda, ale mimo to rola Forda zasługuje bądź co bądź na pozytywną ocenę. Całą swoją powagą śmieszy i sprawia, że nudny film jest coraz lepszy. Jak dla mnie dobra komedia i znacznie lepiej się ją ogląda niż niektórych faworytów do tegorocznego Oscara....

ocenił(a) film na 5
galadriela

Może dlatego, że niewiele jest w kinie bardziej wnerwiających postaci. :D Gdyby nie Harrison (i Goldblum), pewnie nie wytrwałbym do końca seansu. Potencjał był fajny, ale w zasadzie dobre było ostatnie 15 min. filmu.

ocenił(a) film na 8
kolas310

A mnie ona jakoś nie denerwowała :D

użytkownik usunięty
karola_24

Film taki sobie, dostał ode mnie 7 za obsadę. :)

karola_24

W gebe ? a niby za co>? jestes dziwna.

ocenił(a) film na 3
Agata_Karpik

Film oglądałam 3 lata temu, takie flaki z olejem nie zapadły mi w pamięć, więc nie napiszę Ci dlaczego. Takie miałam wtedy odczucia. A wolałabym sobie rękę odgryźć niż obejrzeć go jeszcze raz, tylko po żeby sprawdzić, dlaczego Becky dostałaby po gębie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones