PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487563}

Dzień dobry TV

Morning Glory
6,3 44 768
ocen
6,3 10 1 44768
4,8 9
ocen krytyków
Dzień dobry TV
powrót do forum filmu Dzień dobry TV

Dzień dobry TV

użytkownik usunięty

Pozytywne zaskoczenie, inteligentna i co najważniejsze zabawna komedia (bohater o imieniu Ernie jest zdecydowanie najzabawniejszy z całej ekipy). Myślę, że największa w tym zasługa aktorów, którzy bardzo dobrze odegrali swojego role. Rachel McAdams w roli ambitnej pani producent zjawiskowa i zabawna, podstarzały Ford potwierdza formę odgrywając ponurego chama i dupka, a głupkowanie na ekranie Pani Keaton w końcu nie irytuje jak w wielu poprzednich komedyjkach z jej udziałem. Film może nie przypaść do gustu wszystkim widzom ze względu na nie wielką ilości gagów i trochę nudny początek. Nie mniej jednak jest to lekka i przyjemna produkcja na wczesnowiosenne wieczory.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się w 100%. "Morning Glory" to świetna, a przy tym inteligentna i ciepła komedia. Rachel McAdams , po udanych rolach w "Stanie gry" i "Sherlocku Holmesie", nareszcie dostała główną rolę i wywiązała się ze swojego zadania wyśmienicie. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie również Harrison Ford, który zagrał swoją postac z dużym dystansem i na luzie. Jak dla mnie to zdecydowanie najlepsza rola Forda w repertuarze komediowym! Niegdyś, będąc u szczytu sławy, zawsze grywał w swoich filmach główne role, tutaj niejako ustąpił miejsca młodej McAdams i trzeba przyznac, że stworzyli bardzo zgrany duet. Reszta obsady (w tym Diane Keaton, Patrick Wilson, John Pancov i nieco zapomniany Jeff Goldblum) też bez zarzutu. Ocena: 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones