PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487563}

Dzień dobry TV

Morning Glory
6,3 44 774
oceny
6,3 10 1 44774
4,8 9
ocen krytyków
Dzień dobry TV
powrót do forum filmu Dzień dobry TV

Naprawdę, Indiana Jones i Han Solo to wspaniałe postacie, ale Harrison Ford jest po
prostu...żałosny. Wystarczy pooglądać jakieś wywiady z nim, nieważne czy z 1982 czy 2012-on
jest po prostu nijaki, nie potrafi sklecić zdania, ma problem z wysławianiem się, nie ma żadnych
własnych poglądów, jest kompletnie bezbarwną postacią. Dla mnie szokiem było odkrycie, że w
czasie kręcenia "Poszukiwaczy" (1980) był kimś zupełnie innym niż Indiana Jones-
czterdziestoletnim mężczyzną po przejściach, już po rozwodzie, miał dwóch nastoletnich synów,
żonaty i dzieciaty, ktoś zupełnie inny niż archeolog-awanturnik. Wszystko inne filmy z jego
udziałem, a widziałam prawie wszystkie, są po prostu okropne, nudne, bez pomysłu, ciagną się
jak flaki z olejem, a jednocześnie odrzucił wiele wspaniałych ról, np. dr Granta z "Parku
Jurajskiego", a byłby znacznie lepszy niż Neill, który w ogóle nie jest książkowym Grantem, który
był odpowiednikiem Jacka Hornera-brodaty i wesoły paleontolog, a nie gładko ogolony,
zgorzkniały cynik.

ocenił(a) film na 8
Dilofozaur

Skoro według Ciebie jego gra jest nijaka, a filmy ciągną się jak flaki z olejem to po co je oglądasz jeśli można wiedzieć?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones