PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487563}

Dzień dobry TV

Morning Glory
6,3 44 774
oceny
6,3 10 1 44774
4,8 9
ocen krytyków
Dzień dobry TV
powrót do forum filmu Dzień dobry TV

Morning Glory 9/10

ocenił(a) film na 9

Swieza, relaksujaca komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Poszedlem na ten film bez zadnej wiedzy o nim, wyszedlem w pelni usatysfakcjonowany. Fabula moze nie jest porywajaca ale aktorstwo - genialne. Rachel McAdams udowadnia znow, ze jest swietna aktorka, urocza, zabawna. Keaton przeszla sama siebie, kobieta niesamowita, aktorka rowniez. Ford zagral ponuro ale tak mialo byc. Sporo naprawde zabawnych sytuacji, zwlaszcza z tym gosciem od pogody. McAdams sama swoja gra byla nawet zabawna. Relaksujacy film ktory polecam kazdemu.

ocenił(a) film na 7
dabram17

pełna zgoda, a te sceny z panem pogodynkiem hilarious

ocenił(a) film na 6
dabram17

Zgadzam się z autorem posta. Nawet pani Keaton, która mnie zwykle irytuje do bólu wspaniale się wpasowała w ten film. Polecam, bardzo dobra, relaksująca komedia.

sicksister

Już bez takiej podniety, w Polsacie w weekand o 12 może lecieć, ale nic więcej

użytkownik usunięty
dabram17

W pełni popieram, dawno nie było już tak sympatycznej i ciepłej komedii z resztą bardzo zgrabnie zagranej - pan pogodynka i jego przygody faktycznie bezbłędne :-)

ocenił(a) film na 9
dabram17

Mnie osobiście strasznie się podobał. Na samym początku może mało zabawny, ale potem się rozkręcił, a Ford genialny :) Podobały mi się jego niezbyt sympatyczne docinki :) a już scena w samolocie po prostu mnie rozwaliła :) Film oceniam pozytywnie naprawde bardzo :) i polecam - dobra pozycja na rozluźniający wieczór:)

użytkownik usunięty
blurry3

9/10 schemat ograny ale film mimo to bardzo dobry. Żadne to arcydzieło, ale dawno nic tak przyjemnie się nie oglądało :)

ocenił(a) film na 8

może nie 9/10 , ale zasłużone 8 ode mnie otrzymuje. Bardzo przyjemna i ciepła komedia. Świetna na chilloutowy wieczór. Polecam

dabram17

Zgadzam się. Nie rozumiem tak słabej oceny na Filmweb. Film jest bardzo dobry jak na swój gatunek. Dobrze się go ogląda, obsada pasuje.

sevita

Naprawdę świetnie zagrane i znakomicie zrobione lekkie kino .

dabram17

zgadzam się, dobry film. Dawno tak się nie uśmiałam. Świetnie dobrani aktorzy, ciekawy temat, inteligentne poczucie humoru, zabawne dialogi /teksty Becky o facetach w jej życiu ;-0 /. Rachel udźwignęła film, pomogli jej w tym Diane i Patrick, nawet Harrison dał radę. Oby więcej komedii na poziomie.

ocenił(a) film na 6
dabram17

Miła komedia odsłaniająca realia pracy w telewizyjnych programach śniadaniowych. W bonusie bardzo dobra obsada aktorska.

ocenił(a) film na 4
dabram17

Fakt, gdyby nie aktorzy byłoby cienko, fabuł(k)a bardzo typowa, ale za to Harrison Ford świetny! Wykazał się sporą autoironią, podobnie zresztą jak Keaton, którą bardzo lubię ale po samym Fordzie mniej bym się tego spodziewał. Każda scena z jego udziałem była warta uwagi i nawet dla niego moze jeszcze kiedy wroce do tego filmu... :)

Aha, i ciekawe zdjęcia, dość oryginalne. Muzyka, przeciwnie, sztampowa wręcz, irytowała miejscami. Ale ogolnie na plus: lekki, porządnie zrobiony film

ocenił(a) film na 7
dabram17

Moim zdaniem całkiem przyjemny, lekki film, a chwilami naprawdę zabawny :) Ale mimo lekkiej fabuły myślę, że pokazuje również ponurą prawdę, że oglądalność będzie wzrastać jeśli programy będą szły w stronę rozrywki, tego co widzowie najbardziej lubią, a nie w stronę bardziej ambitnych programów. U nas w Polsce jest tak samo, telewizje z misją ulegają telewizjom z typową rozrywką, czy reality.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones