PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 062
oceny
7,6 10 1 115062
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Fajnie się zaczął, do połowy niezły, ale im dalej w las tym gorzej, trochę niedomówień, no a zakończenie to już całkowita porażka. Mnie nie zachwycił delikatnie mówiąc

ocenił(a) film na 9
nocny_ptak

Dla mnie znakomity film. Tak na 8/9. Mnie delikatnie mówiąc nie zachwycił film "miłość z przedszkola
' który oceniłes na 10. Dla mnie 2 dać temu filmowi to za dużo ;). Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
nocny_ptak

Mam takie same odczucia co ty. Do połowy niezły, ale potem to już sie zaczęły dziać cuda na kiju. Rola Denzela super, ale film ogólnie kiszka.

ocenił(a) film na 10
marza4366

In real life większe cuda się dzieją, wierz mi :)

ocenił(a) film na 6
nocny_ptak

Fabularnie zbyt sensowny nie jest, intryga grubymi nićmi szyta, masa schematyzmów, natomiast kreacja Washingtona znakomita. Podobno wiele wypowiadanych kwestii improwizował.

ocenił(a) film na 10
nocny_ptak

Może oglądałeś inny film lub ten sam, ale z kiepskim lektorem czy coś. Dla mnie to klasyka.

Immortal_Stasin

Jakbyś się dobrze nad fabułą zastanowił, to dojdziesz do wniosku ze ta intryga w ogóle była zbędna, bo Alonzo mógł zrobić wszystko ze swoimi kolesiami, bez Jake'a

ocenił(a) film na 10
mlody969

Alonzo gonił czas jak wiadomo i pewnie nie sądził, że świeżak, którego wziął pod swoje skrzydła okaże się totalnie nieprzekupny, ale ok... mogło być to ciut naciągane.

ocenił(a) film na 6
Immortal_Stasin

Angaż Jakea był totalnie zbędny, zwłaszcza że miał swoją grupę.

ocenił(a) film na 7
nocny_ptak

Bo to nie jest film górnych lotów. Fabuła prosta jak cep, momentami groteskowa (niestety nie celowo). Z upływem kolejnych scen coraz ciężej się to ogląda, ze względu na banał przekazu.

ocenił(a) film na 8
sigon

bo nie każdy film musi mieć przesłanie zmieniające życie, to kawał dobrego gangsterskiego kina

ocenił(a) film na 10
nocny_ptak

Sam jesteś ŚREDNI!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
nocny_ptak

Wow film n aprawde się dobrze zapowiadał ale później tragedia , jak można tak zrypać fajny sceniarusz, ocena 1

ocenił(a) film na 9
Pawel_Golicz

Trzeba być debilem albo ignorantem by dać w tym przypadku ocenę 1

tenzerotti

Stąd właśnie te zawirowania i różnice w statystykach w zestawieniu z IMDb i Rotten Tomatoes. Takich "znafców" i krytyków po gimnazjum jest tu coraz więcej. A szkoda - kiedyś był to naprawdę dobry portal.

ocenił(a) film na 6
dolmis

Cała ta intryga była zbędna, Jake nie był wcale potrzebny temu Alonzo, zwłaszcza że Alonzo miał swoją grupę skorumpowanych glin.
Aktorsko dobrze zagrany ale jeśli chodzi o fabułę to nic tu się kupy nie trzyma, bo po co był mu ten Jake niby...

ocenił(a) film na 7
nocny_ptak

Uważam, że jest zupełnie odwrotnie. Do połowy filmu, gdy jeszcze nie ujawniła się problematyka, można odebrać wrażenie, że jest to film po prostu głupi. Później staje się dobrym dramatem.

ocenił(a) film na 5
Zza_Peleryny

Ja po prostu lubię Denzela, a nie za bardzo Hawke dlatego koniec mi się nie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones